גבע אלון "מחפש שמיים"

שם האומן: גבע אלון

שם השיר: "מחפש שמיים"

מילים: גבע אלון ועמיר לב
לחן: גבע אלון
עיבוד: גבע אלון, עמיר ג׳נגו רוסיאנו, אסף רייז ואורי וינוקור
 
"מחפש שמיים" חותר למגע עם האוזניים והלב מהשנייה הראשונה. בלי הקדמות מיותרות, השיר פורץ אלינו - עם הלהקה וצליל הגיטרה הייחודי של גבע אלון. ועם התוצר הנפלא של הכתיבה המשותפת של גבע ועמיר לב (שהוכיח את היכולת לספר סיפור מדויק וחודר בשורות קצרות של שיר רוק, כבר בלהיטים מהאלבום הקודם). כל אלה מייצרים חוויה סוחפת מהשנייה הראשונה. זהו השיר הראשון מתוך אלבום הסולו השישי במספר של גבע שיראה אור באביב.
 
״בשנה האחרונה עברתי מסע עם עצמי. חיפשתי מחדש את הצלילים שבי ורציתי למצוא דברים שלא הכרתי. לכתוב אחרת. להיות באמת ולא רק בחלום. להיחשף ללא פחד. הייתי לבד אבל היו סביבי חברים וביחד נסענו למקום רחוק והקלטנו אלבום. הרגשתי שמשהו טוב קורה ושהמוזיקה נמצאת במקום חדש. זה היה כיף לעבוד ככה. עכשיו זה מתחיל ואני מתרגש. תחושה של חוסר וודאות ממכרת. ואני הולך בשביל הזה ולאט לאט מתקרב. מחפש שמיים. מנסה להיות חופשי.״ גבע אלון 
 
"תהיי איתי" אלבומו הקודם שיצא ב2015, הראשון של גבע בעברית, היה מאותם אלבומים שמייצרים קונצנזוס נדיר בין הביקורות לבין הצלחה מסחרית. האלבום קצר שבחים רבים, כבש את מצעדי המכירות, והסינגלים מתוכו "אבא" ו"ים שקט" הושמעו בכל תחנות הרדיו.
 
יציאת הסינגל תלווה בסיבוב הופעות ארצי עם להקה חדשה:
 
25/1 בסקולה, תל אביב
27/1 צוללת צהובה, ירושלים
7/2   החלוץ 33 ,באר שבע
17/2 וונדרבר, חיפה
21/3 זאפה, הרצליה
22/3 פטריה, קיבוץ דן
חזור לרשימה המלאה