בר אלוני "בוא איתי"

שם האומן: בר אלוני

שם השיר: "בוא איתי"

בר אלוני היא זמרת-יוצרת, מתגוררת בימים אלה במינכן, גרמניה. המוזיקה של בר נוגעת בעולמות הפולק, אינדי-פופ ורוק רך, ושואבת השראותיה מאמנים כגון: אביתר בנאי, Sting, Sufjan Stevens, Benjamin Clementine. יצירתה מתאפיינת בטקסטים הכתובים בשפה אישית ונשית המישירה מבט אל המציאות, ללא שיפוט, נותנת מקום לכל הרגשות הקשים והשמחים כאחד להתבטא בחופשיות, בדיוק כמו שהם רוצים להיות, ללא מסכות, ללא רסן.  בר נולדה לבית תוסס ואמנותי - ביתו של השחקן מאיר אלוני ז"ל ושל המאפרת רינת אלוני, ואחייניתה של הזמרת מירי אלוני. אורח החיים האמורפי והמורכב שגדלה לתוכו, עורר בה את הצורך ליצור מוזיקה, באומץ, כתהליך של ריפוי ולגלות את עולמה הנסתר של הנפש דרך תורות רוח מגוונות ושיטות טיפול אלטרנטיביות, בחלקן משתמשת גם עבור טיפול באחרים.
 
EP הבכורה שלה, בהפקתו של המוזיקאי רועי דהן, מורכב מחמישה שירים וקטע אינסטרומנטלי שהלחינה. האלבום משלב אלמנטים של מוסיקת עולם, גרוב, נגיעות של מוסיקה אלקטרונית, ועוסק ביכולת האנושית המופלאה לקחת עבר קודר אל עבר מקום חדש, הווה יציב יותר, נעים ושמח. בין מילות השירים והלחנים המלודיים, נגלה סיפור על מסע אישי, חוויות אפלות ומאירות, רוך מהול בכעס, כאב וכוח, ובעיקר כמיהה לחופש.  
 
כעת משחררת סינגל ראשון בשם "בוא איתי". השיר נכתב במהלך מדיטציה, אותה מתרגלת מגיל צעיר, מצב תודעתי של התבוננות פנימית, בה חוותה מעין מסע בזמן, ונסחפה אל תוך סיפור קסום ובו נערה כפרית מסתובבת ורוקדת בין נופים צבעוניים, רחובות ואורות מנצנצים. הרגישה את המנגינה זורמת לה בגוף, ובעקבותיה, מפל של מילים. כשסיימה את המדיטציה, השיר היה שלם, ומוכן להכנס ישר אל הלב.
חזור לרשימה המלאה