ברוסי "חייב חברה"

שם האומן: ברוסי

שם השיר: "חייב חברה"

השם ברוסי מתגלגל על לא מעט לשונות מוזיקליות בשנים האחרונות. כקלידן, ברוסי (או בשמו האמיתי יובל ברוסילובסקי) הספיק להופיע על במות רבות בארץ ובחו״ל עם רשימת אמנים הכוללת את דה פז בנד, טונה, רננה נאמן, דני בסן ועוד. כמפיק מוזיקלי, שיתף פעולה עם קורין אלאל, ענת מלמד, Shell N Core ואחרים. כעת, בתום ארבע שנות עבודה עם להקה משלו (שנקראת גם היא ברוסי), הוא חובש את כובע היוצר החדש שלו ומשחרר את אלבום הבכורה הראשון שהוא גם אלבום אוסף!
 
״מיטב הלהיטים״, אותו אלבום שהוקלט בחמישה אולפנים שונים ובהשתתפות עשרות נגנים מוכיח כבר לפני יציאתו דבר אחד: לפעמים קשה להחליט. במיוחד לדור ה-Y .וכשהצפות חושיות תוקפות אותך מכל כיוון, קשה שלא לפתח תחושת FOMO חזקה - אז למה להחליט בכלל? ״מיטב הלהיטים״ הוא מקסימליזם אקלקטי טהור שנע על הטווח שבין אינדי-רוק רותח ומנסר לאלקטרוניקה קרירה ומלטפת. בין סווינג מהיר , אנרגטי ומחוזק בביג-בנד לנאו-פסיכדליה עטירת סינתים . בין פולחן אישיות קברטי ומוגזם לפולק קטן ועדין. רכבת הרים מוזיקלית תזזיתית שעליה מנצחים ברוסי והמפיק ישי סוויסה (נצ׳י נצ׳, שקל, סוויסה).
 
״חייב חֶברה״, הסינגל הראשון הוא מפגן רוקנרול אקסטטי וסווינגי, רווי בגיטרות מנסרות ובביג-בנד צווח שכמו מפצירים במאזין לא לנוח לרגע ולהימצא בחֶברה כל הזמן. רק כי זו הדרך היחידה לא להרגיש כל כך לבד.
 
מילים ולחן: יובל ברוסילובסקי
הפקה מוזיקלית: ישי סוויסה 
חזור לרשימה המלאה