בילגו "מוזיקה זה לא לרגישים"

שם האומן: בילגו

שם השיר: "מוזיקה זה לא לרגישים"

כל המילים והלחנים: בילגו
פרט ל "השומר אחי אנוכי" מילים: בילגו וגל חריטן
עיצוב עטיפה: עדי ברק
 
"מוזיקה זה לא לרגישים" הוא אלבום הבכורה של הראפר והמוזיקאי בילגו הכולל סינגלים שהושמעו בתחנות רדיו רבות. הקליפים לשירים הוצגו בערוץ 24 ,ומוזיקה IL ,בילגו הופיע לייב באולפן YNET , השיר השומר אחי אנוכי שולב בסדרת הילדים "צפוף".
 
האלבום "מוזיקה זה לא לרגישים חלק א' מלא בווידויים של בילגו, זמר ומוזיקאי אשר מופיע על במות כבר שני עשורים. בילגו מדבר בכנות בלתי מתפשרת, וחושף את עצמו במגוון נושאים מורכבים: השחיקה שבקאברים ותעשיית המוזיקה - בשיר ק(א)בר, דימוי גוף של אדם מלא בשיר "שמנמן", בדידות ופרידה בשיר "אף אחד" ערבות הדדית בשיר "השומר אחי אנוכי" וחשבון נפש של רווק בשיר "מה שפספסתי".
 
טביעת אצבעו של מפיק האלבום גיא מר מהדג נחש מורגשת מאוד במומחיות שלו לגשר בין כאב להומור. האלבום מגיע מעולם ההיפהופ, אך מעבר לביטים גם משלב נגנים חיים, ביטבוקס והפקה אלקטרונית מושקעת. הסינגל האחרון של בילגו "רק השליח" יצא בינואר 2021 ומתאר את חוויותיו של בילגו בקריירה החדשה כשליח בעקבות הקורונה. למרות סגירת התיאטראות ועולם התרבות, בילגו זכה בפרס הבמה לילדים ונוער בקטגוריית הלחנה, עבור המוזיקה שכתב ועיבד להצגת הילדים "אורח בא לדב", מוזיקה חיה שנשענה על ביטבוקס וכלים חיים בלבד! בילגו משחק במחזמר הראפ עטור הפרסים "העיר הזאת" יחד עם הראפרים ג'ימבו ג'י ופדרו גראס.
חזור לרשימה המלאה