ארנון צוקרברג "מה יקרה?"

שם האומן: ארנון צוקרברג

שם השיר: "מה יקרה?"

מילים ולחן: ארנון צוקרברג
עיבוד והפקה מוסיקלית: שחר 'שאקי' דואדי/ארנון צוקרברג.
 
"מה עוד יקרה ?
1. חשבתי שזה שיר שיגרום לאנשים לחשוב קצת על ההתנהגות שלהם, ולא ידעתי מה באמת יקרה...
 
2. מרגע יציאת השיר לרשתות, המסנג'ר שלי מתפוצץ מהודעות אישיות..."אני רוצה לשתף את השיר אבל אני מפחדת שבעלי יפגע" ,"אני רוצה לשתף את השיר אבל אני יודע שהמנהל שלי יבין שזה מופנה אליו" "יש כל כך הרבה אנשים שהייתי רוצה שישמעו את השיר הזה... אבל אני מפחד שהם יעלבו" "התגרשתי מבעלי כי הוא מעולם לא פירגן לי" "נפרדתי מהחברה הקודמת שלי.. כי היא לא 'מסוגלת' לחייך"
 
3. לפני שבוע קיבלתי טלפון מנציג של מפלגת שמאל מסוימת.... "הי ארנון, שמענו את השיר שלך בפייסבוק ואנחנו נשמח להשתמש בפזמון של השיר לקמפיין שלנו, אתה מאשר ?" שאל. "אני לא מאשר" עניתי. "למה ? זה יעזור לך בחשיפה !" ניסה לשכנע אותי. "זה לא שיר פוליטי... זה שיר על בני אדם באשר הם !" סגרתי את הנושא.
 
4. הקוראים שלי בפייסבוק מעלים תמונות עם משפטים מהשיר... מדהים !
 
5. מישהו כתב לי.. 'אני שומע את השיר כל בוקר כדי להזכיר לעצמי איך להתנהג כדי לא ליפול'
 
6. ילד בן 12 בכיתה ו' כתב לי באינסטגרם... "אתה חושב שזה שיר למבוגרים... אבל זה לא !, גם אני סובל מכל מה שכתבת עליו בבית הספר !"
 
7.המשפט שהכי הרבה תגובות התייחסו אליו בשיר הוא.. "מה יקרה אם תפרגן ? זה מציל את הנפש" ... לא יאמן כמה אנשים סובלים מזה !!"
 
ארנון צוקרברג, זכה לתואר 'מנטורוק' משום שאין מילה אחרת שיכולה לתאר אותו טוב יותר. מוסיקאי יוצר שמנגן משמיעה בלבד (לא יודע תווים ולא שמות של אקורדים), אספן פתולוגי עם נכסים של למעלה מ 12,000 דיסקים, 5,000 תקליטים ואלפי אלבומים בדיגיטל. הטקסטים שלו בועטים לו בבטן ובבעיטה הוא מעביר אותם הלאה.
 
ארנון צוקרברג הוא מנכ"ל ומבכירי המאמנים בארץ, תחת לשונו עברו למעלה מ 10,000 מתאמנים, ביניהם אנשי עסקים מוכרים ומנכ"לים של חברות מובילות במשק. הפוסטים שהוא מעלה בפייסבוק, נבלעים בשקיקה כשהוא כותב על החיים ללא סינון. בימים אלו סדרת טלוויזיה פרי עטו נמצאת בדיונים במקומות הרלוונטיים. הכל פשוט איתו ואצלו. הוא באמת אחר.
חזור לרשימה המלאה