ארי גורלי "כל העולם לפנייך"

שם האומן: ארי גורלי

שם השיר: "כל העולם לפנייך"

סינגל חדש מתוך האלבום השלישי, וראשון מתוך פרויקט הדסטארט ייחודי לאחד היוצרים המוערכים והמעניינים במוזיקה הישראלית חוזר בקרוב עם אלבום שלישי, מתוכו נחשף הסינגל המרגש "כל העולם לפנייך", שמלווה בקליפ המשלב צילום ואנימציה. כל מי שאוהב לבשל, יודע שהמנות הטעימות ביותר דורשות בישול איטי והרבה סבלנות ואהבה. כזה הוא האלבום המיוחד הזה שמתהווה.  
 
עשר שנים אחרי אלבומו השני "משקל הדירה", שהביא לעולם את "דבש" (שיר השנה והשיר המושמע בשנת 2008), גורלי עובר לשלבים האחרונים של בישול האלבום החדש שלו, ואין ספק שהיה שווה לחכות!  השירים המקסימים מוקלטים בפורמט מיוחד - אחד אחרי השני, בשיתוף הקהל, ומחזירים אותנו להגשה המשכנעת והמרגשת של ארי, מזווית בוגרת שרק הולכת ומשתבחת. לצידו של ארי קבוצת מוסיקאים מוכשרת – יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש), אודי שמחון (דבש), ז'אן פול זיבריס ועוד רבים. 
 
בשנים האחרונות גורלי הספיק להעלות מופע מצליח לשירי לאונרד כהן  ("הללויה", עם סיון טלמור וגל ניסמן), להנחות פרויקטים קהילתיים כמו "פזמון הנפש" בהשתתפות מתמודדי נפש, "ניצוצות", וכמובן אחראי להדרכה של מאות מוזיקאים צעירים בכתיבה, הלחנה והגשה במסגרת תפקידו בביה"ס "רימון" ובכלל.
 
 "כל העולם לפנייך" לא ישאיר אף אבא לבת בלי לחלוחית בקצה העין,  אבל באותה מידה הוא גם שיר העצמה נשי, שכל אישה יכולה להקדיש לעצמה  ובעצם כל אחד מאיתנו...  הסינגל גם מהווה את יריית הפתיחה לקמפיין הד סטארט חדש וייחודי, שיוצא לדרך בימים אלו, בו משלים ארי את האלבום בצורה חשופה, בשיתוף הקהל, שיר אחרי שיר, יד להשלמת האלבום, שצפוי להסתיים ולצאת כאלבום לקראת החגים.
 
מלים לחן ושירה: ארי גורלי
בית שלישי: אופיר יובל
הפקה מוסיקלית: אודי שמחון וארי גורלי 
תסריט, בימוי ועריכת הקליפ: נופר מנטין, מאור ישי וצח צנג
חזור לרשימה המלאה