אריק אבר ורונה קינן "חתיכה מהלב"

שם האומן: אריק אבר ורונה קינן

שם השיר: "חתיכה מהלב"

מילים: אריק אבר
לחן: אריק אבר, רונה קינן
 
"אם היינו נפגשים בחיים אחרים נראה לך שאולי היינו מצליחים?" מה קורה לנו בראש ובלב ברגע שהבנו שמערכת היחסים הסתיימה? שהגיע הזמן לפרק אותה ולנסות להמשיך הלאה? לכולנו רצים בראש תסריטים על איך דברים יכלו להיות אחרת או מה יכולנו לעשות אחרת, אינסוף ניסיונות לשחזר בראש את השלבים הראשונים והסופיים של מערכת היחסים. זה בדיוק מה שהוביל את אריק לכתוב את "חתיכה מהלב" והוא עושה זאת בדרכו הייחודית לו, זו שמצליחה לגרום למאזין להרגיש שהוא חלק ממותחן ושהתסריט שנכתב בדיוק עליו. תוסיפו לכל זה את הקול והרוך הייחודי של רונה קינן וההפקה המוזיקלית של נעם הלפר וקיבלתם פסקול מושלם לסיפור.
 
אבר הוא משורר, אחד מאמני הספוקן וורד הבולטים בארץ, הוא מייסד ומנהלו האומנותי של "פואטרי סלאם ישראל", הוא איש של מילים, של אמירה וכזה שיודע להעביר אותן על הבמה. "חתיכה מהלב" הוא הסינגל השני שיוצא מתוך אלבום הבכורה, אלבום שעוסק במגוון רחב של נושאים ומורכב מטקסטים מעוררי אינטלקט ורגש. האלבום עתיד לצאת בחודשים הקרובים בלייבל "בדיבור".
 
אריק אבר: " השיר חתיכה מהלב נכתב מתוך התפרקות של קשר שסופו היה ידוע מראש ומה שנותר ממנו זאת כמיהה לאהבה בלתי אפשרית. הפזמון "חתיכה מהלב שלי נשארה אצלך" התנגן אצלי בראש במשך חודשים ורונה הצליחה להוציא אותו משם בשיא הרגישות והכישרון.
חזור לרשימה המלאה