אקזיט "הכל חדש"

שם האומן: אקזיט

שם השיר: "הכל חדש"

מילים: נפתלי קון
לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: תמיר קליסקי 
 
להקת אקזיט הוקמה ע"י המלחין, המעבד והמפיק המוזיקלי הידוע והמוערך - תמיר קליסקי, שהינו אחד משני המייסדים ומעמודי התווך של "להקת אתניקס", והיה חבר/שותף בה במשך כ-30 שנה. תמיר קליסקי המכונה בתעשיית המוסיקה ובקרב הקהל, בכינויים המחמיאים ״המוח של אתניקס״ ו״מכונת להיטים״, נודע כשותף דומיננטי ביצירה, עיבוד והפקה מוסיקלית של מאות שירים ושלל להיטים בלהקת אתניקס, לרבות להיטים ידועים שנוצרו לזמרים ידועי שם אחרים.
 
תמיר קליסקי היווה דמות מרכזית בהזנקת ומינוף הקריירה של אייל גולן, בשנות התשעים והיה שותף יחד עם סולן אתניקס, ביצירת השירים, בעיבוד ובהפקת אלבומיו המצליחים והידועים של אייל גולן. להקת אקזיט מצויה בשלבי הקלטת סינגלים חדשים ובסיום הכנת מופע חדש. הרפרטואר בהופעות הלהקה יכלול בין השאר חלק נכבד מיצירותיו של קליסקי ,שהפכו לנכסי צאן ברזל, לרבות: ״תותים״, ״כתם הפרי״, ״קטורנה מסאלה״, ״ב.מ.וו שחורה״, ״שיר ישן״, ״אגדת השמש והירח״, ״ג'סיקה״, ״היא לא תשוב״, ״רק אהבה תנצח״, ״תביא קצת דינרוס״, ״מחר אני בבית״, ״בלעדייך״, ״צאי אל החלון״, ״לב של גבר״ ועוד... להיטים אלו, הכוללים כאמור גם את להיטי אייל גולן, זוכים כעת עבור הופעות ״אקזיט״ לעיבודים עדכניים וייחודיים של תמיר קליסקי .
 
בהופעות להקת אקזיט יבוצעו גם שירים חדשים/להיטים בהתהוות, עם לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית של תמיר קליסקי, ובסגנון עדכני. יש לציין כי תמיר קליסקי התפרסם בין השאר גם כמפיק מוסיקלי של תכניות ריאליטי מוסיקליות ידועות, ששודרו ברצף בטלוויזיה, כגון: ״היכל התהילה״ ועוד. להקת אקזיט - הזוכה כבר בשלבי פעילותה הראשוניים, לפרסום, לסיקור ולפרגון הן מצד כלי התקשורת והן מצד קהל מעריצי אתניקס ובכלל, מורכבת מהסולן הצעיר ברק ביטון, שהינו זמר - פרפורמר מנוסה וכישרוני המבצע את שלל הלהיטים באופן חדשני ואטרקטיבי. בראש ״אקזיט״ עומד כמובן תמיר קליסקי המשמש כפסנתרן/קלידן, מלחין, מעבד ומפיק מוסיקלי של הלהקה. בהרכב קלידן נוסף שמנגן בהופעות על קלידים נוספים לצד קליסקי, בשיתוף פעולה ובהרמוניה מוסיקלית ווירטואוזית. להרכב ישנם נגנים נוספים - מקצועניים, מנוסים וידועים בתחומם. כל הופעה של "אקזיט" תהא מעין חגיגה/מסיבת ריקודים תוססת וסוחפת. לקהל צפויה הנאה צרופה.
 
הסינגל החדש השני של להקת אקזיט ״הכל חדש" עם לחן, עיבוד והפקה מוסיקלית עדכניים של תמיר קליסקי. השיר קצבי, תוסס ואנרגטי. שיר מרגש מאוד ומילותיו שנכתבו ע"י נפתלי קון, אומרות הכל !!!
חזור לרשימה המלאה