אמני ישראל "אל תוותרו"

שם האומן: אמני ישראל

שם השיר: "אל תוותרו"

אמני ישראל- מירי אלוני, מני בגר, דפנה ארמוני, ליאור אלמליח, אופירה גלוסקא, סוזי מילר - "אל תוותרו"
 
משבר קורונה גדע כמעט לחלוטין את פעילותם של אומנים ומוזיקאים בישראל. ותיקי הזמר הישראלי יוצאים בפרויקט מיוחד בשיתוף פעולה עם עיריית פתח תקווה ומפעל הפייס . דרך המוסיקה מבקשים האמנים הוותיקים להעביר מסר הן לאמנים הצעירים העכשווים והן לציבור של אופטימיות, קירוב לבבות, העצמה וכמיהה לימים טובים יותר שלבטח יגיעו במהרה. כל זאת, מתוך הניסיון האישי והעשיר שלהם (מלחמות, פיגועים, חוסר הערכה) ישירות לדור הצעיר שגם הוא כוותיקיו המנוסים משחרר שירים ופרויקטים מוסיקאליים להעצמה בימים קשים אלו .
 
"בזמן שהיינו בתוך המבוך המשוגע הזה, של כולנו. מתחת לפני השטח פתאום התקרבנו" היוזמה לפרויקט, היא של האמן והיוצר ג'קי אבן חן, אשר כתב את מילות השיר בשיתוף פעולה עם המעבד המוסיקאלי אלון אוחנה שהציע לקחת את השיר ולהפוך אותו משיר אישי לשיר רב משתתפים. יחד רתמו לפרויקט שישה מוותיקי הזמר הישראלי שנפגעו קשה מאד מהקורונה והתגייסו למען הפרויקט החשוב, מירי אלוני , מני בגר, סוזי מילר, דפנה ארמוני, אופירה גלוסקא והפייטן הבינלאומי ליאור אלמליח. ההקלטות והצילומים התקיימו בביתם של האמנים בתוקף מגבלות הקורונה והיותם ב"קבוצת סיכון".
 
גם עיריית פתח תקווה התגייסה לקחת חלק בפרויקט החשוב. ראש העיר רמי גרינברג: "השמירה על המורל ועל התרבות היא חלק מהמלחמה שלנו בנגיף הקורונה. מעבר לכל העשייה בשטח של הסברה, אכיפה ושמירה על נהלים, צריך לשמור גם על הרוח! כאשר הגיע אליי ג' קי עם הרעיון ליצור קליפ מקורי, מעודד ואופטימי על בהשתתפות אמנים ותיקים שכולנו גדלנו עליהם לא היה לי ספק כי אנחנו כעיר ותיקה וגדולה, אם המושבות, עיר החוגגת בימים אלה 142 שנים, צריכים לתת כתף ולסייע". 
חזור לרשימה המלאה