אלישע "לב חדש"

שם האומן: אלישע

שם השיר: "לב חדש"

מילים ולחן:  אלישע בירנבאום
עיבוד:  איתן רז ואלישע בירנבאום
הפקה מוסיקלית:  איתן רז 
 
שיר חדש לאלישע זמר, יוצר וגיטריסט לקראת אלבום בכורה מפתיע, בועט ובעיקר אחר. הכירו את אלישע בירנבאום, זמר-יוצר וגיטריסט שנוכח על במות גדולות וצבר קילומטראז' לא מבוטל של חשיפה לקהל ומופעים של אמנים רבים בישראל כגיטריסט מלווה . בין השאר ליווה את שולי רנד, יונתן רזאל, חנן בן ארי, ישי ריבו, קובי אפללו, אברהם פריד , דוד ד'אור ועוד רבים ובמקביל מנגן עם הרכבו הקבוע וגם במופעים קרובים – רק הוא והגיטרה, בארועים רבים .
 
עד כה נחשף אלישע בעיקר לציבור הדתי באירועים ובמופעים הרבים , זכה לעבד את האלבום "ניגון ישראלי" אשר שילב אמנים דתיים וחילונים בחידושי שירים ישראלים וחסידיים עם אמנים מובילים בהם "הפרויקט של רביבו", סגיב כהן, ישי ריבו , אהרון רזאל ועוד וביצע בעצמו שיר בפרויקט. בזמנו הפנוי עוסק בחינוך בלתי פורמאלי. שיחות ופעילויות על ערכים. לפני כ-7 שנים הלחין אלישע את "יהי רצון" , ע"פ טקסט מן התפילה, השיר הגיע לתודעה גדולה מאד בציבור הדתי , צבר מעל 180,000 צפיות ביוטיוב.

אלישע: "השיר לב חדש עוסק ברצון להיות אדם יותר טוב. רצון שקיים אצל כל אחד, אך לא פעם מתרסק אל מול חיי יום יום מלאי אתגרים, משברים ונסיונות. רצון לתקן מידות פגומות, הרגלים רעים. פשוט להיות טוב." עוד בטרם השיר יצא וכבר אלפים אוהבים ושרים אותו בהופעות של אלישע."
חזור לרשימה המלאה