אלחי רפואה וגד אלבז "לא מאוחר"

שם האומן: אלחי רפואה וגד אלבז

שם השיר: "לא מאוחר"

אלחי בסינגל חדש, שיר חמישי מהאלבום "מאירים נשמות" מארח בדואט כובש את גד אלבז, בהרמוניות ווקליות מהפנטות. אלחי ואלבז מתמסרים לצליל ולשיר שקורא לאדם להמשיך לנוע לעבר המטרות. אלחי ממשיך עם מוטיב האור בשיריו, ובסינגל החדש והחמישי, רגע לפני צאת האלבום הוא מגיש דואט מרגש עם הזמר הנפלא גד אלבז. השיר נכתב והולחן על ידי אלחי ויהודה פונד בהשראת ספר דברים, ומשלב תזמור כינורות מרשים בעיבוד עכשווי.
 
החיבור בין אלחי וגד אלבז נוצר בין חדרי ההקלטות, מספר אלחי: "אלבז נכנס כמה פעמים לשמוע, לתת עצה, לעשות יחד קולות. ומאחר שהשיר הזה בנוי מהרמוניות... כשאלבז האזין לו לפתע זה היה ברור לשנינו שהשיר צריך להפוך לדואט – והשאר היסטוריה".
 
"לא מאוחר" הוא שיר עם מסר על ההבנה שאף פעם לא מאוחר, ומדבר על הצורך לנוע לעבר הרצונות והמטרות שלנו – כי הכול אפשרי. "לאחוז בכל הכוח ולא להרפות בכל העומק בחיים האלה רק לרצות את האור לא לשקוע במקום רק להמשיך לצעוד...".
 
אלחי הוא יוצר, כותב ומלחין מוסיקה יהודית ישראלית, בחור ישיבה ומדריך במכינה. אלבום הבכורה "מאירים נשמות", מתוכו להיטים כמו "מאירים נשמות" ו"סנה" המושמעים ללא הרף, משלב בלדות לצד שירים קצביים, וכולל שירים וניגונים בהשראת המקורות שכתב והלחין בעצמו.
 
ביצוע: אלחי רפואה וגד אלבז
מילים ולחן: אלחי רפואה ויהודה פונד
הפקה מוזיקלית ותזמור כינורות: אלדד ציטרין 
חזור לרשימה המלאה