איתי פרל ותמר אייזנמן "מותק מותק מותק"

שם האומן: איתי פרל ותמר אייזנמן

שם השיר: "מותק מותק מותק"

לאחרונה תמר אייזנמן ואיתי פרל איחדו כוחות ויצרו מופע משותף חדש איתו הם רצים בארץ. במהלך סיבוב ההופעות איתי ותמר נכנסו לאולפן להקליט חומרים חדשים. 
 
איתי: ”השיר נכתב לכבוד החתונה של אחותי. במהלך הכתיבה התערבבתי ביני לבין עצמי במחשבות ובעיקר ספקות לגבי רעיון הזוגיות בכלל. ניסיתי למצוא מילים נטולות קונפליקטים ושהשיר ישדר אהבה טהורה. לא הצלחתי. השיר הציף אצלי הרבה בעיות וקשיים ובסוף התוצאה לא הייתה שמחה מספיק בשביל לשיר בחתונה והשיר נגנז. עכשיו נשלף ככה מהמגירה וכשתמר שמעה אותו ושרה אותו היא הבינה בדיוק איך לערוך את הטקסט ולנקות אותו כך שיהיה מה שהתכוון להיות - שיר חתונה."
 
 "מותק מותק מותק" הוקלט לייב באולפן עם הנגנים המלווים את סיבוב ההופעות, קפץ להתבשל בניו יורק אצל המפיק והיוצר איציק פצצתי וחזר ארצה בדיוק בזמן להתנגן בהופעות. 
 
תמר: ”בסיבוב הופעות הזה אנחנו מגנים שירים שמזיזים אותנו היום. ביצענו גם שינויים קלים בחלק מהשירים ויצא שכל המופע הזה גדוש בגרוב, בהתרוממות רוח ותשוקה. "מותק מותק מותק"התאים בול, זה שיר על מוכנות לאהבה, על שותפות, על חברות וזוגיות בכל הצורות. יש כאן ריקוד של שניים, שתיים וכל מי שהחליט לקפוץ למים."  
 
הופעות קרובות: 
3.9 בארבי ת״א
6.9 בום דגניה ב'
חזור לרשימה המלאה