איסמי נור "מוזהבת"

שם האומן: איסמי נור

שם השיר: "מוזהבת"

"מוזהבת" הוא הסינגל השלישי מתוך אלבום הבכורה של "איסמי נור". איסמי נור (אור פרידמן- מפיק מוסיקלי ואיתמר אֶלְפְֵרסִי- זמר יוצר) הם צמד מוזיקאים היוצרים יחד מילדות מוזיקה מקורית. השניים יוצרים מוסיקה בועטת וחדשנית המושפעת משלל סגנונות ביניהם היפ- הופ, אר אנד בי, פופ ומוסיקה ים תיכונית. המוזיקה של השניים חוקרת ביצירתה נושאים כמו אובדן, פרידה, אהבה וכאב, שינוי והתמודדות בתוך מערכות יחסים. כל זה בא לידי ביטוי באלבום שעתיד לצאת "כשזה קשור אלייך".
 
השיר "מוזהבת" נכתב בעקבות שיחה בין אור לבין חברה, בה אור סיפר על התמודדות שלו מול אישה שהוא לא יכול להפסיק לחשוב עליה. אותה חברה פגשה את האישה עליה דיבר ותיארה אותה כמוזהבת בגלל כל התכשיטים והעגילים שהיא לובשת. מילת התואר "מוזהבת" נראתה תיאור מושלם לאישיות שלה והיוותה השראה ליצירת השיר. השיר עוסק באהבה לא ממומשת ואולי חד צדדית, ובתחושות של האדם הנאלץ להתמודד איתן. יחדיו, הצמד כתב, הלחין והפיק את השיר במעטפת R & B פופית, מנגינה קליטה ואווירה מרגיעה ומנחמת בהשראת אומנים כמו  Daniel Caesar, ג'ייקוב קולייר וברונו מייג'ור.
 
"מוזהבת" הוא השיר האחרון שנחשף לפני שחרורו של האלבום שיוצא לאור ב15/7. האלבום יושק בהופעת בכורה בתיאטרון תמונע בתאריך 24/8.
 
שירה - אור פרידמן ואיתמר אלפרסי
מילים ולחן - אור פרידמן ואיתמר אלפרסי
הפקה מוסיקלית - אור פרידמן
מאסטרינג- סידני טולדנו 
גרפיקה ועיצוב עטיפה-- מאיה שלם
חזור לרשימה המלאה