אימרי זיו "אימריקו"

שם האומן: אימרי זיו

שם השיר: "אימריקו"

מילים: אימרי זיו
לחן: אימרי זיו וינון יהל
הפקה ועיבוד: ינון יהל
 
שנתיים אחרי שזכה בעונה הרביעית של "הכוכב הבא לארוויזיון" וייצג את ישראל בכבוד בתחרות המוזיקלית הגדולה בעולם, משחרר אימרי זיו את השיר שמייצג את המשך דרכו המוזיקלית. "אימריקו" (שילוב של שמו של אימרי ו-"ריקו" – טעים בספרדית) מביא לישראל טעימה מספרד עם סגנון פופ לטיני שכובש את העולם.
 
"שנתיים אחרי החשיפה הגדולה שלי, אני מתרגש לחשוף סוף סוף את 'אימריקו', השיר החדש שלי", אומר אימרי. "על פניו מדובר בשיר אהבה קליל ועבורי האהבה הזו היא המוזיקה. השיר הזה עבורי הוא שיר אהבה למוזיקה ששנתיים אני מחכה לה בסבלנות. עכשיו אני אעשה הכל כדי לא לאבד אותה. התחושה שהשיר מעביר היא כיפית ונעימה ואני מאושר שעברתי את הדרך הזו ועכשיו הכל מתחיל להסתדר במקום".
 
בשנתיים האחרונות, מאז הזכייה ב"הכוכב הבא לאירוויזיון", אימרי היה עסוק מאוד. הוא השתתף במחזמר "עלובי החיים" בתפקיד מריוס (לחליפין עם הראל סקעת), לקח חלק במחזמר "סלאח שבתי" בתפקיד זיקי ומופיע ברחבי אירופה. בחודש אפריל ינחה אימרי את הגרסה הספרדית של "יזראל קולינג" וישתתף בגרסה ההולנדית גם כן. בנוסף, אימרי השתתף בהפקה "מותק הטרול הקסום" לצד ציפי שביט ומיכל הקטנה ודיבב בגרסה הישראלית לסרט המצליח "טרולים".
 
ינון יהל, שהפיק את השיר "אימריקו", הוא אחד ממפיקי המוזיקה הגדולים שיצאו מישראל. בארץ חתום יהל על שירים כמו "מלכת השושנים" ו-"אף אחד" של עדן בן זקן, "מהפכה של שמחה" של עומר אדם וליאור נרקיס, "גולדן בוי" של נדב גדג' ועוד. יהל הפיק רמיקסים רשמיים לזמרים הגדולים בעולם, ביניהם מדונה וכריסטינה אגילרה
חזור לרשימה המלאה