איילה אינגדשט 'סע'

שם האומן: איילה אינגדשט

שם השיר: 'סע'

מילים ולחן: איילה אינגדשט, אריאל הורביץ
הפקה מוזיקלית: עופר מאירי
 
איילה חושפת אותנו לזווית נוספת מתוך האלבום החדש, בלדה יפיפייה, שיר כנה וחשוף על מערכת יחסים זוגית, על העצמה ועוצמה נשית.
 
איילה: "השיר "סע" מבטא התמודדות בתוך מערכת יחסים , האישה בשיר למעשה מאפשרת לבן הזוג לצאת אל העולם כדי לגלות את עצמו שוב ולזכור מי הוא בכדי שהקשר שלהם לא יהיה כבול. צעד שמגיע ממקום שבו היא מאוד בטוחה בעצמה, בקשר שלהם. שניהם מגיעים להבנה שאין הרבה שם בחוץ, שיש להם בית אך עומס החיים הכריע ופיזר קצת את הקשר. השיר גם מתאר תהליך התבגרות כנה, אמתי ואמיץ בתוך הקשר הזוגי האישה נותנת לבן הזוג שלה תנועה בתוך המרחב האישי שלו."
 
איילה אינגדשט היא זמרת ויוצרת ישראלית, אלבום הבכורה שלה יצא בשנת 2007 , דרכו נחשפנו לראשונה לגוון הקהל המהפנט של איילה, ליכולת שלה להשאיר את המאזין בהאזנה מלאה לאורך כל השיר. השנים האחרונות בחייה של איילה מלאות ביצירה, לצד ההופעות והעבודה על האלבום החדש היא גם לוקחת חלק מרכזי בפרויקט המצליח "ילדי בית העץ" של יאיא ורן כהן אהרונוב, שדרכו יצא השיר "אמא ספרי לי" וריגש מדינה שלמה. גוון הקול הייחודי של איילה משלב עוצמה לצד רוך אינסופי, שילוב ששמור למספר מצומצם של מוזיקאיות מצליחות להעביר בשירה וביצירה שלהן המון רגש, לספר את הסיפור של השיר ללא אפקטים או תחפושות, ללא מאמץ אבל עם נוכחות. תוסיפו את ההפקה המוזיקלית המדויקת והעשירה של עופר מאירי וקיבלנו את אחד הפרויקטים המסקרנים והמבטיחים במוזיקה הישראלית. 
חזור לרשימה המלאה