איה זהבי פייגלין "החיים שלי קצרים מדי וארוכים נורא" האלבום

שם האומן: איה זהבי פייגלין

שם השיר: "החיים שלי קצרים מדי וארוכים נורא" האלבום

"החיים שלי קצרים מדי וארוכים נורא" הוא האלבום החדש של איה זהבי פייגלין, עם כל סימני ההיכר המובהקים שהם רק שלה: כנות וישירות, כאב שמשאיר מקום לאופטימיות ומעל הכל - שיאים חדשים של רגש. האלבום, כמו כל האחרים לפניו, נכתב, הולחן ומושר על ידי איה ונוצר בשיתוף מספר מפיקים שונים : עדי רותם, שקל הנסיך הפרסי (אייל דוידי), תומר כץ ואדם בן אמיתי. השירים ספגו את הצבעים הייחודיים של כולם, נגעו בהשפעות מכל הכיוונים ול בסוף התלכדו לכדי אלבום אחיד ומגובש, באמירה ובהגשה הייחודית של איה, שמצליחה לבטא את רוח התקופה ולחדש לעצמה ולמאזינים, גם אחרי עשור של יצירה, ובו זמנית לשמור על טעם של פעם.
 
האלבום נכתב מתוך משבר כתיבה ארוך ומתמשך שאיה סרבה לתת לו תוקף. היא קבעה סיבוב הופעות תחת הכותרת "בואו לשמוע את השירים החדשים" מבלי שהיו כאלה, מה שאילץ אותה להתגבר על המשבר ולכתוב אותם. בסוף גם נולד מהם אלבום. שירי האלבום מעלים שאלות של טכנולוגיה מול רומנטיקה, מערכות יחסים שבורות והתקפי חרדה שיוצאים מכלל שליטה, יחד עם אמונה בטוב ובאושר שמעבר לפינה. הם מציבים מראה למכשולים אבל לא מאפשרים את הנפילה ומשמשים כמעודד רשמי לתקופות של חוסר ודאות. האלבום נחתם עם מסר אישי שנכון לכולם: "מגיע לי טוב".
 
מתוך האלבום יצאו מספר סינגלים מצליחים שנוגנו רבות בתחנות הרדיו האזוריות והארציות בחודשים האחרונים והכאוטיים: "גיטרה ופסנתר", לא לבכות" ו"אחד העם". לאיה 2 אלבומים עם להקתה לשעבר "כל החתיכים אצלי" ושני אלבומי סולו, ״שבעה שירים" ו"אמריקה". היא הספיקה להופיע מעל כמה מהבמות הגדולות בארץ, לשתף פעולה עם כמה מהאמנים הבולטים של התקופה (ובכלל), לעשות מה שהיא יודעת (ומה שהיא אוהבת), ולהטביע את חותמה הייחודי על הפסקול של ימינו, בין השאר באמצעות שירים כמו "כל הסיבות" "גיבור " ו"ספורט", או הביצוע המיוחד שלה ל"איילת אהבים". 
חזור לרשימה המלאה