אור​ ​הילאי ​​"רכבת​ ​אל​ ​החופש"

שם האומן: אור​ ​הילאי

שם השיר: ​​"רכבת​ ​אל​ ​החופש"

סינגל חדש מתוך אלבום הבכורה של המוזיקאי והיוצר הייחודי​ ​אור​ ​הילאי. השיר, מסמן מסע שאין לו סוף והוא נכתב סביב הרצון להגיע לשלווה פנימית ונינוחות עם הקיים. הוא מעלה תהיות, כוונות, הצהרות ותובנות, שמעבירים בחיוך ובאופטימיות את הרעיון עליו נכתב השיר ואת המסרים בו.
 
אור​ ​הילאי,​ ​קול​ ​חדש​ ​במוסיקה​ ​הישראלית.​ ​יוצר​ ​ישראלי​ ​מבטיח​ ​בעל​ ​תוכן מעניין​ ​ואיכותי. בן 28 גדל והתחנך ברמת הגולן וכיום מתגורר בפרדס חנה. יש לו סיפור חיים מרתק והוא מביא איתו טקסטים עמוקים ובוגרים, דרכם הוא מתבטא, מתמודד ומצוא משמעות. לאורך השנים הוא הופיע על במות שונות, בתיכון עזב את הבית ועבר להתגורר במרכז הארץ ולמד בביה"ס לבמה של צדי​ ​צרפתי​, לאחר מכן התגייס לצבא ובמקביל החל להופיע עם שירים מקוריים ולצבור קהל.
 
בשנת 2014 החל להקליט שירים יחד עם יונתן​ ​לינב​ (התקווה 6) ואז התחבר לעופר​ ​אשד​ (הבסיסט של אברהם טל) אתו הקליט ארבעה שירים, ששניים מהם שוחררו לרדיו. באלבומו לוקחים חלק יוצרים ונגנים מוערכים ביניהם: שמוליק​ ​דניאל,​ ​האחראי גם על הפקת השירה, המיקס והמסטר בסינגל החדש,​ ​ ​אלון​ ​רדאי,​ ​יוני​ ​אמבר, אייל​ ​נסנבוים,​ ​אריאל​ ​קסיס​, יונתן​ ​לינב,​ ​עופר​ ​אשד​ ועוד.
 
אחרי סבב הופעות אקוסטיות מסכם​ ​ ​הילאי​ ​את​ ​2017​ ​ ​בשתי​ ​הופעות​ ​חגיגיות שיתקיימו​ ​בחודש​ ​נובמבר​ ​עם​ ​הרכב​ ​נגנים​ ​מעולה​ ​במופע​ ​להקה​ ​משובח. 9/11 - מופע "בהיכל התרבות קצרין" 15/11 - מופע שני "בגיורא החדש", שבמתחם צוותא, ת"א.
חזור לרשימה המלאה