אוריין שוקרון "מחכה לך"

שם האומן: אוריין שוקרון

שם השיר: "מחכה לך"

מילים ולחן: אוריין שוקרון
 
הגיע הרגע של המלחין, הפסנתרן, מנצח והמעבד המוזיקלי אוריין שוקרון לעבור לפרונט ולשחרר לעולם את היצירה הפרטית שלו, את אלבום הבכורה שלו. הסינגל הראשון מתוך האלבום הוא "מחכה לך", שיר חשוף ומרגש שנכתב בתקופה שבה התגורר אוריין בבודפשט. השיר בנוי מהרמוניה ומלודיה שמשלבות את העולמות שמהם אוריין מגיע ויוצר, ניתן לשמוע את העושר המוזיקלי שמרכיב את השיר, פסנתר, גיטרות, עוד, מנדול אלג'ירי, כינור מזרחי ועוד ואת הכל עוטף הקול של אוריין, שילוב של הגאונות שבראשו לצד רחשי ליבו.
 
בגיל 27 אוריין שוקרון מחזיק בקורות חיים שכוללים 2 תארים ראשונים באקדמיה למוזיקה בירושלים (ביצוע פסנתר קלאסי ויצירה רב תחומית) ותואר שני בקומפוזיציה וניצוח באקדמיה למוזיקה בבודפשט, 4 שנים שהוא המנצח והמנהל המוזיקלי של התזמורת האנדלוסית "אלמוגרביה" (כן, חישבתם נכון, הוא מונה לתפקיד בגיל 23), כתיבת מוזיקה לתאטרון ולמחול ועוד הרבה הישגים שעוד יסופרו בהמשך. בחודש שעבר אוריין נבחר לקחת חלק ברשימת 30 מתחת ל 30 של מגזין פורבס.
 
שוקרון נלד וגדל במעלות, החיבור שלו למוזיקה החל בגיל צעיר בנגינה על דרבוקה, בגיל 9 הוא החל הרומן שלו עם הפסנתר ומאותה הנקודה הוא כובש יעדים והישגים מרהיבים. אם נקבל הצצה לרגע לתוך ראשו של אוריין נוכל לראות שם תמהיל מרתק, שילוב של יידע אינסופי במוזיקה קלאסית מערבית, אהבה למוזיקת ג'אז, מוזיקת עולם, מוזיקה ישראלית ושליטה ובקיאות בכליזמרים, פיוטים וחזנות והתמהיל הזה בא לידי ביטוי ביצירותיו של אוריין.
חזור לרשימה המלאה