אוטופיה "אושר"

שם האומן: אוטופיה

שם השיר: "אושר"

אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו.." (הדאלי לאמה)
 
הסינגל "אושר" (שיר הנושא מאלבום עתידי) אינו שיר רגיל אלא הוא אסופת פניני חוכמה ומסקנות שכל אחד ואחת מאתנו יכולים לאמץ לתפיסת עולמנו במעטפת של ביט חדש ומיוחד פרי עטם של גל רבינו וליאב דהן.
 
גל רבינו נחשב לאחד הקריינים ושדרני הרדיו המובילים והמשפיעים בעולם הבידור והמוזיקה הישראלי, כשקולו הרדיופוני הפך מזמן לחלק בלתי נפרד מהנוף התרבותי של אזור הדרום הודות לתכניתו הפופולארית  "דרומי יומי" ברדיו "קול הים האדום ", תכנית שכבר מזמן הפכה לקאלט. לכן, כמי שבדרך כלל מקבל את הסינגלים החדשים לידיו ומחליט אם להשמיעם או לא, נדרש לגל אומץ כפול ותעוזה לא קטנה לעשות את הצעד הבלתי מובן מאליו של לעבור לרגע לצד השני של המתרס ולהוציא סינגל בעצמו ועוד לא כזמר, אלא כקריין במה שנשמע כאחד הדברים המרעננים, המסקרנים והתרפיים שתשמעו בשנים האחרונות.
 
ליאב דהן החל את העשייה שלו כמפיק מוזיקלי לפני כעשור והתחיל מרמיקסים לאומנים גדולים ומוכרים שעד היום הפסקול הייחודי שלו מתנגן ביוטיוב. ליאב החל גם ליצור קטעי מוזיקה ייחודיים לו ונתן שם את הטאץ' המיוחד שאופייני לכל ביט או קטע מוזיקה שליאב יוצר. אחרי מעבר לעיר הדרומית ביותר, תוך פרק זמן קצר מאוד השתלט על סצינת המועדונים והמוזיקה באילת וכבר הפך לדיג'י מוכר מאוד בעיר וכמי שמרקיד מאות אלפי נופשים ותושבים שמגיעים לעיר לנפוש. במהלך תקופת הקורונה ליאב וגל התחברו וביחד יצרו את "אוטופיה" פרויקט ייחודי מסוגו בארץ.
 
"שנו את מחשבותיכם ותוכלו לשנות את עולמכם.." (נורמן וינסנט פיל) 
חזור לרשימה המלאה