אוהד חיטמן "אוהבה את אוה"

שם האומן: אוהד חיטמן

שם השיר: "אוהבה את אוה"

אחרי מסע ארוך של שנתיים וחצי יקרות מבחינה כלכלית ובעיקר רוויות כישלונות רבים, זכו אוהד חיטמן ובן זוגו רן הרוש להגשים את חלומם להיות הורים. "נסענו עד נפאל הרחוקה לפגוש באם הפונדקאית ההודית בעלת לב הזהב אשר העניקה לנו את המתנה היקרה מכל- אוה וברי. לא יכולנו להתרווח לאחור ולנשום נשימה עמוקה כשתפסה אותנו רעידת אדמה מחרידה שלמעשה נתנה לנו את השיעור מספר 1 באיך להיות הורים- פשוט להילחם על חייהם של ילדינו. אוה הקטנה נולדה פגה במשקל  1.700 ק"ג בלבד וברי נזקק לחמצן ב48 השעות הראשונות לחייו. מאז, התהפכו חיי. אין עוד ליצור אמנות מתי שבא לי. מוזה היא בחירה ופשוט בכל רגע חופשי נתון אני יושב מול הפסנתר וכותב ומלחין את חיי. כבר בימיהם הראשונים התנגנו בראשי שירים רבים אשר ידעתי שאכתוב עבור שני האוצרות שקיבלנו."
 
"השיר "אוהבה את אוה" הינו הסנונית הראשונה מתוך שירים שבוודאי עוד יוולדו לעולם בשנים הקרובות... (ברי לא יקופח...) כשכתבתי את השיר בכיתי מהתרגשות תוך כדי. המצלול של המילים כמו גם המוסיקה העניקו לי נחמה, מרגוע ובית. בשנה האחרונה אני נוהג לשיר את השיר בכל ההופעות ומסתבר שחוויית ההורות חוצה כל מגזר שהוא."
 
בימים המשוגעים האלה כשמשרד הרווחה ומשרד המשפטים קובעים שיש "משפחות נורמליות" ולעומתן "משפחות חריגות"- אני בוחר לענות לכל המצקצקים בלשונם, הבאים מתוך אפלה חשוכה ולהחזיר להם במטבע של חמלה, אור וטוב. השיר "אוהבה את אוה" מוקדש להורים באשר הם אשר יודעים להוקיר בכל יום את חווית ההורות וכמו כן, לילדים באשר הם אשר באים רק מאהבה. מאחל לכולנו עתיד שפוי ומואר יותר." אוהד חיטמן
חזור לרשימה המלאה