אוהב גבעתי "כל מה שעשיתי"

שם האומן: אוהב גבעתי

שם השיר: "כל מה שעשיתי"

אוהב גבעתי, בן 25 מהיישוב שמשית בעמק יזרעאל. שירת כקצין לוחם בחיל הים במהלך שבע השנים האחרונות. "כעת אני מקדיש את חיי למען המטרה שלי - העלאת המודעות לפוסט טראומה של לוחמי צה"ל באמצעות המוזיקה.
 
"במהלך התפקיד המבצעי בשייטת, כתבתי את "הגיבורים של יולי" – לזכר שישה לוחמים מפלחה"ן צנחנים שנפלו במלחמת צוק איתן. הפעם, בחרתי לספר את הסיפור דרך נקודת המבט של החבר שלחם לצידם, ראה אותם נהרגים בקרב, ועתה צריך להמשיך בחייו." ביום הזיכרון האחרון השיר יצא לאור, זכה לסיקור תקשורתי רחב בתכניות הטלוויזיה ובחדשות 12, השמעות רבות בתחנות הרדיו וריגש מאות אלפים ברשתות החברתיות.
 
בימים אלו עובד על אלבומו השני "דם על המים". האלבום מספר את סיפורו של עם ישראל, דרך עיניו של לוחם לשעבר המתמודד עם הזכרונות הכואבים והפוסט טראומה. ההתמודדות היא לא רק של הלוחם בקצה – גם בת הזוג, ההורים, המשפחה, הילדים והחברים מושפעים מהטראומה וחיים בצילה. היצירה מתבוננת על המתח בין הרצון לחיות בשלמות והרמוניה עם העולם, ומנגד להכיל את חוסר ההרמוניה וחוסר הצדק. מכאן השם "דם על המים" – כאשר המים מסמלים את התקווה ונצחיות הקיום – והדם את הסוף המוחלט. האלבום ייצא לאור בתחילת שנת 2021 ,יספר את סיפורה של המדינה וייצור שיח פתוח ומשפיע בחברה הישראלית.
 
"כל מה שעשיתי" הוא הסינגל הראשון שמוקדש לטובת קידום הפרויקט, ומציג אדם שנלחם בזיכרון הכואב שלו - קרב עיקש ועקוב מדם. לפעמים הוא מנצח, ולפעמים – מפסיד.
חזור לרשימה המלאה