אודי דוידי "אהבת עולם"

שם האומן: אודי דוידי

שם השיר: "אהבת עולם"

הזמר ויוצר המוזיקה היהודית, אודי דוידי משחרר סנונית ראשונה מתוך אלבומו השמיני (עדיין ללא שם) שצפוי לצאת במהלך השנה. השיר הראשון מתוך האלבום הוא "אהבת עולם", אותו כתבו והלחינו אודי ואשתו לילך, כמו גם את יתר שירי האלבום. להפקה המוזיקלית של השיר אחראי עמית שגיא שהעניק לו סאונד מתוק ונוגע.
 
מהאזנה ראשונה לשיר ניתן לחשוב שמדובר בשיר אהבה בין גבר לאישה, אך לילך דוידי מספרת שלא זאת הכוונה : "זה שיר שמדבר על הקשר בין אלוקים לעם ישראל. הוא מדבר על ההסתר פנים שקיים בדור שלנו, אנחנו מנסים להרגיש אותו ביום –יום, אבל לא תמיד מצליחים כי הסתר הפנים הוא גדול. ובכל זאת, אנחנו יודעים שהוא שם, ולא רק שהוא שם - הוא רודף אחרינו רוצה בטובתנו ומלווה אותנו, גם כשאנחנו לא מרגישים אותו " אנקדוטה מעניינת נוספת היא שבקליפ השיר משתתפת ילדתם הקטנה של הזוג דוידי, תהילה . זאת לא הפעם הראשונה בה השניים משתפים את ילדיהם ביצירה המוזיקלית – בנם הגדול משמש כנגן גיטרה אקוסטית בהופעותיו של אודי ובנם הצעיר השתתף בקליפ אחר, כך שגם ילדי המשפחה לוקחים חלק כזה או אחר ביצירה המוזיקלית .
 
מלבד עבודתו המוזיקלית, דוידי הצטלם בשנה האחרונה לתכנית הטלוויזיה "שישה אבות", גרסה גברית לדוקו " שש אמהות" בה נטלו בעבר חלק ח"כ גילה גמליאל, חני נחמיאס, לוסי דובינצ'יק, נועה ירון-דיין , מיכל צפיר ואחרות. התכנית צפויה לעלות בחודשים הקרובים ברשת  13 
 
אודי דוידי החל את דרכו בעולם המוזיקה כמתופף ובגיל צעיר הפיק תחרות מוזיקלית במסגרת בני עקיבא, שם גם הכיר את אשתו, לילך, לה נישא במהלך שירותו הצבאי. לאחר שחרור הקים משק עיזים למוצרי חלב ובתוך כך המשיך לכתוב ולהלחין, עד שהחליט לסגור את העסק ולהתמסר למוזיקה. ב-2004 יצא אלבומו הראשון "דבר אליו" ולאורך השנים שבעה אלבומים וצבר קהל. בין להיטיו: "איזה טוב ה ", "' התנערי ", " תחשוב טוב ", " מביטה בחלון" (מנעי קולך ") בן אהוב" והדואט "כיוון אחר" עם שלומי שבת, שירים שכיכבו ברשימות ההשמעה ברדיו ובפלייליסט של גלגלצ . 
 
מילים ולחן: לילך ואודי דוידי
הפקה מוזיקלית והשראה: עמית שגיא 
חזור לרשימה המלאה