אדם "בסוף כולם רוצים אהבה"

שם האומן: אדם

שם השיר: "בסוף כולם רוצים אהבה"

הזמר האהוב אדם חוזר לבמות ומשיק סינגל חדש בשם "בסוף כולם רוצים אהבה" אותו כתב נועם חורב, הלחין לורן פלד. על העיבוד וההפקה המוזיקלית מוזיקלית אחראי רפי קריספין.
 
מדינה שלמה עקבה בדאגה והתפללה לבריאותו של אדם, שאושפז לפני מספר חודשים בבית החולים בעיצומו של סיבוב הופעות מצליח לרגל 30 שנה לאלבום "סוד". אדם שהה חמישה חודשים קשים בבית החולים, כשמצבו נע, כמילות השיר, בין ייאוש לתקווה. לשמחת כולם הרופאים הצליחו להציל את חייו, וכעת, כשלושה חודשים אחרי שהשתחרר ועבר תהליך שיקום בבית, הוא חוזר עם שיר חדש ומרגש ואף חוזר אל הבמה בסדרת הופעות מיוחדת עם מיטב הלהיטים ועם אורחים מיוחדים: רון רוזנפלד (פורטרט), מייקל הרפז (היי פייב) וקווין אזולאי. העבודה על השיר החלה בקיץ 2016 אך נקטעה כל פעם מסיבות אחרות, עכשיו היא הושלמה. יחד עם הסינגל החדש, אדם משיק גם קמפיין הדסטארט במטרה להפיק אלבום שלם. 
 
אדם: "אני מקווה לשמח ולהחזיר אהבה לאלפי האנשים שהתפללו לבריאותי, עברתי ימים מטלטלים בהם הבנתי כמה הכל נזיל וכמה אנחנו זמניים, יש לי רעב לחיים, לעשייה, אחרי חודשים ששכבתי והסתכלתי על התקרה בבית החולים, נשבעתי לעצמי שכשאצא משם, אבלע את החיים. השיר הזה מדבר על כך שבסוף כולם רוצים אהבה. ומשם הכל מתחיל ונגמר". 
 
שלישי  5/6 – גריי יהוד,
שני      18/6 זאפה חיפה,
רביעי   11/7 זאפה הרצליה 
חזור לרשימה המלאה