אדם בן אמיתי "למהלא" האלבום

שם האומן: אדם בן אמיתי

שם השיר: "למהלא" האלבום

הפקה מוסיקלית :אדם בן אמיתי
עיבוד: הדר גרין, מתן אפרת
 
בתום חודשי ציפייה מסקרנים יוצא האלבום החדש של למהלא, הסופר גרופ האיכותי של היוצר והמפיק אדם בן אמיתי . למהלא הם הדר גרין על הבס (אביב גפן, דני סנדרסון, איטליז ועוד). מתן אפרת על התופים - יוצר ומופיע עם מאיה בלזיצמן ברחבי העולם, מנגן עם איה כורם, דניאל סלומון, יסמין לוי ועוד. שחר זיו בקרן יער - מנגן עם ריטה, נגן הפילהרמונית טל בן רעי - טרומבון והחצוצרנית עידית מינצר שמנגנת עם טיפקס.
 
מתוך האלבום יצאו הסינגלים הלאה, שהציג רוק אמיתי וסאונד מגובש, הבלדה אנשים צריכים אנשים , שלוותה בקליפ מרגש בהשתתפות בני משפחתו של אדם – זוגתו המוזיקאית איה כורם וילדיהם, והדואט עם איה זהבי פייגלין "בא לי להיות איתך ", בהגשה הכנה והייחודית של איה ואדם. בנוסף, יצא באופן לא רשמי    "יש כמוך אלף" – יצירה מרגשת בת 7 דקות שמציגה את שלומי שבן על הפסנתר.
 
בשלוש וחצי השנים האחרונות למהלא מופיעים בקביעות ואספו סביבם קהל אוהד ונאמן. בהופעותיהם נוסדה מסורת קבועה של אורחים, בין היתר אירחו את - אלון אולארצ׳יק, אפרת גוש, אלון עדר, יהלי סובול, חמי רודנר, דנה ברגר, אביגייל רוז ועוד מוזיקאים מן השורה. ב-17 בנובמבר למהלא ישיקו את אלבומם בהופעה חגיגית במועדון האזור ויארחו את איה זהבי פייגלין ואת דניאלה ספקטור.
 
אלבום הבכורה של אדם בן אמיתי "קעקוע" סימן אותו כאחד מהסינגר- סונגרייטרים המוכשרים שצמחו פה. מתוכו בלטו הלהיט "את לא יודעת" עם אביגייל רוז והשיר "12 סיבות". ב - 2019 יצא EP עם שישה שירים שזכה להשמעות רבות ואהדה ובשנה שעברה יצא אלבום משותף שלו עם דניאל סלומון של שירים שכתבו והלחינו יחד. הוא היה גיטריסט בהופעות של שלומי שבן, מיכה שטרית, נורית גלרון, ארקדי דוכין ורבים אחרים. ב - 2016 יצא אלבום הקונספט עטור השבחים של איה כורם "2023 ,"שאדם הפיק מוזיקלית והיה אחד מיוצריו.
 
למהלא בהופעת השקה, רביעי, 17/11 ,21:00, מועדון האזור 
 
עיצוב עטיפה: אלעד אלהרר
חזור לרשימה המלאה