אברסט "לאחור"

שם האומן: אברסט

שם השיר: "לאחור"

אברסט הוא דואו מרענן המביא איתו סינת׳ פופ המשלב ביטים מודרניים, אייטיז וגיטרות סרף עוקצניות. הצמד הוא שת"פ בין הסולן, איתמר פינצי והמפיק האלקטרוני, יוספי שלמה. למרות שהשניים הכירו הרבה שנים קודם, הם מעולם לא עבדו יחד עד אשר נהפכו לשכנים. החיבור בין צמד היה מיידי כבר מהמפגשים הראשונים וב-5 ח' בלבד הם כתבו והלחינו את רוב החומרים של הפרויקט.
 
הסינגל הראשון בפרויקט, פורצלן, יצא לפני כחודשיים וכעת הם משחררים את לאחור, ממתק אביבי, חגיגי ומרקיד.
 
"מאוד רצינו ליצור שיר שמשלב דיסקו בעברית", הם מספרים על הסינגל. "וזו הפעם הראשונה שאנחנו בכלל יוצרים בשפה העברית" .
 
יוספי שלמה (32) מפיק ודיג׳יי מת"א. התחיל את דרכו המוזיקלית כגיטריסט, ונשאב לעולם ההפקה. לאחרונה הופיע באירופה תחת שם הבמה,  Huv Mo ועם פרויקט אלקטרוני שמושפע מג׳אז, היפ הופ, סינת׳-וייב ו-  Drum & Bass.
 
איתמר פינצי (35) פעיל בעשור האחרון בעיקר כסולן להקת מונטי פיורי (השרה לרוב באיטלקית ומופיעה בארץ ובעולם), וכמפיק מוסיקלי באירועים פרטיים .
 
החומרים בפרויקט הם בחלקם שירים פופיים בעברית וחלקם קטעים אינסטרומנטליים- אלקטרוניים המתנגנים במועדונים ברחבי העיר. הופעות הפרויקט הן מאוד אלקטרוניות וכוללות מכונות תופים וסינטיסייזרים שהם מתפעלים תוך כדי. חלק מההופעות במועדונים הם בעצם סוג של " לייב דיג׳יי סט" בהם מנוגנים הקטעים היותר מסיבתיים של הפרויקט. אפשר לתפוס אותם חורשים את מיטב המועדונים בת"א עם הפרויקט החדש, וגם את אירופה ! 
חזור לרשימה המלאה