אבנר לולב "יעד לא ידוע"

שם האומן: אבנר לולב

שם השיר: "יעד לא ידוע"

שיר ראשון מתוך אלבום בכורה של אבנר לולב ובהשתתפותו של גיורא פיידמן בקלרינט בפתיח-השיר (גרסת האלבום). שיר כיסופים וגעגוע בראי-ההיסטוריה של העם היהודי, שגזרה גורלות ופירקה אהבות, משפחות וקהילות, ובהשראת המסורת המפוארת של נגני וסולני התזמורות היהודים, שהיו מרכיב משמעותי בחיי - המוזיקה והתרבות באירופה של ראשית המאה שעברה.
 
באלבום בכורה כזמר-יוצר, אבנר לולב מגיש מסע מוזיקלי מגוון ועשיר, שנע בין פולק ישראלי לרוק אקוסטי, עם נגיעות של רוק פרוגרסיבי ומוזיקת נשמה, קצב ובלוז. באלבום עשרה שירים פרי יצירתו, שנוגעים באופן אישי ביחסי אהבה, בגעגוע וכאב, ובמהות הקשר והשייכות האנושית. האלבום, שעליו עבד עם המפיק המוזיקלי עמית הראל יוצא לאור בחודש מאי 2019. בימים אלו עובד על מופע עם שירי האלבום, לקראת סיבוב הופעות לאחר יציאתו של האלבום. במהלך השנה הבאה מתכוון להקליט ולהוציא לאור שירים חדשים נוספים שכבר נמצאים בשלבי-הפקה.
 
אבנר לולב, מוזיקאי, יוצר, זמר ובסיסט. תל אביבי, גדל בקיבוץ אפיקים. בנה של הזמרת והשחקנית הילה שרת ונכדו של המלחין יהודה שרת, וכמי שנולד לתוך מוזיקה, נעטף בילדותו בחינוך מוזיקלי עשיר, שר וניגן מגיל צעיר. שיחק בנבחרת ישראל בכדור מים ובצבא היה ביחידה מובחרת. למד מוזיקה, ניגן כבסיסט בהפקות שונות, ולתקופה פעל גם כמפיק.
חזור לרשימה המלאה