אביתר ברנוביץ’ "מזימה"

שם האומן: אביתר ברנוביץ’

שם השיר: "מזימה"

אורחת: שחר גוטמן
מילים ולחן: אביתר ברנוביץ'
הפקה מוסיקלית: עודד גדיר
 
שחר גוטמן בן 28 וגר בתל אביב, מנגן מלחין כותב ושר מגיל 15. בשש השנים האחרונות החליט לקחת את המוזיקה והיצירה צעד אחד קדימה. הקליט יחד עם מפיקים ומוזיקאים שונים, צילם לשניים מהם סרטונים, הופיע במקומות שונים עם נגן מלווה אחד, ועם להקה שלמה, כמו באווזן בר, לבונטין 7 , קפה ביאליק ועוד... "כשאני עולה על הבמה אני מרגיש טוב ומרגיש שזהו מקום טבעי עבורי, אני נפתח ומשתף את כל כולי, אני מרגיש חי במיוחד..."
 
מלבד יוצר מוזיקה הוא גם סטודנט להוראה במכללת לוינסקי, שנה ג', מתמחה בהוראה של ספרות לבית הספר היסודי והוראה כללית. "בשנה א' הייתי שקוע כל כולי בלימודים ולא היה לי זמן והשראה ליצירה. מיד עם סיום השנה כשהתחילה החופשה החל בוקע ממני פרץ יצירה אדיר, ובחודש יצרתי עשרות שירים חדשים. שירים אלו הם גם השירים שנבחרו לאלבום זה, אלבום בכורה. שירים אלו ותקופה זו הנם תיעוד של שינוי, צמיחה, התחדשות, התעצמות, התחזקות. זהו תיעוד של משהו חדש, משהו מואר וזוהר שקורא אלי לצאת, לצאת אל העולם, לצאת אל הקהל, לגעת ולהרגיש מגע לחוש אהבה ולתת."
 
על ההפקה המוזיקלית של אלבום הבכורה "אור מתוך החושך", אמון המפיק המוזיקלי והיוצר "עודד גדיר". במהלך השנה וארבעה חודשים האחרונים אמנו יחד על היצירה, ממציאת ההרמוניות ללחנים עד העיבודים הבסיסיים אל ההקלטות של נגנים מעולים כמו : שחם אוחנה(בס), עמית יצחק (גטרות), ברק קרם (תופים), יהוא ירון ((קונטרבס) ועוד רבים וטובים, ועד המיקסים שנעשו על ידי עודד.
 
"זו הייתה תקופה מלאת קסם, הדברים התחברו באופן מופלא, הכימיה ביני לבין עודד הייתה מאוד טובה. היה לי חשוב להיות שותף בכל חלק באלבום, מהשלבים הראשוניים, הבסיסיים ועד הפינישים האחרונים, הליטושים והגמורים. אני גאה במה שיצרנו וחושב שזו יצירה בעלת איכויות מעולות מכל הבחינות. אני מאמין שיחד ניצור דבר מה מרגש ומסעיר ואני מזמין אותך להיות חלק מתהליך זה ומתוצרתו . זוהי התחלה של מהלך שבעקבותיו יבואו גם הופעות וקליפים. אלבום זה מכיל 9 שירים. כולם בעברית. כולם נכתבו והולחנו על ידי. אני מאמין בכל ליבי בשירים של האלבום ובמסר שהם מעבירים."
חזור לרשימה המלאה