אביטל "מאמינה"

שם האומן: אביטל

שם השיר: "מאמינה"

מילים לחן וביצוע: אביטל
עיבוד הפקה מוזיקלית תכנותים ובס: עדי גיגי

הזמרת והיוצרת אביטל מוציאה את "מריצוי לרצון", מיני אלבום חדש, אותו יצרה במהלך השנתיים האחרונות והפיקה עם עדי גיגי. השיר "מאמינה" הוא הסינגל החדש שיוצא מתוכו. ה- EP החדש, שיוצא בתמיכת מפעל הפיס ובסיוע הקרן ליוצרים של אקו"ם, כולל ארבעה שירים, שמספרים סיפור על אמת חסרת פשרות, הצומחת מבין חומות של ריצוי ופחד. יצירתה היא שיקוף של מסע אישי אמיץ ומטלטל.  
 
"רגע לפני שהקרקע נשמטה מרגליי, בידיעה שעשיתי הכול כדי להחזיק מעמד בבית שלא מצאתי בו אהבה, שנים של טיפולים וויתורים כואבים על עצמי ועל המוזיקה, הבנתי שהאושר שלי תלוי בצעד אחד שלא העזתי לראות. כתבתי לי שיר שייתן לי כוח למצוא בתוכי את כל האמונה והביטחון ולקפוץ לתהום הלא נודע עם בנותיי. הבנתי שאלו החיים שלי ושרק אני חיה אותם. לא אוכל להמשיך לוותר על עצמי בגלל קולות של אחרים והפחד משינוי. אני רוצה שהשיר הזה ייתן לעוד א.נשים כוח לצעוד את המסע שלהם. להאמין שהכל אפשרי ושתמיד ניתן לבחור מחדש בעצמנו. אין מחיר לחופש ולצמיחה שעברתי בעקבות הצעד הזה. להפיק את הקליפ הזה כשאני משוחררת וחופשיה מול המצלמה היה כיף גדול ובעיקר שיקוף של הדרך שעברתי מאז שהשיר נכתב". אביטל.
 
הזמרת והיוצרת אביטל היא אמנית יוצאת דופן בנוף הישראלי. קולה הייחודי מאחד את הגוונים הרבים שבה לכדי סיפור אחד מרתק, עוצמתי ומעורר השראה, שרק היא יכולה לספר. יצירתה היא תיעוד אישי אמיץ של מסע חיפוש אחר זהות שצמחה מניגודים. אביטל גדלה לבית מסורתי וקיבלה חינוך מוזיקלי קלאסי בו זכתה כבר כנערה בשני פרסי קרן שרת בהצטיינות כזמרת אופרה. כשהייתה בת 20 היא נכנסה למדרשה, בה התחזקה, הפסיקה להופיע מול קהל מעורב, נישאה לאברך והביאה 4 בנות. בשנת 2020 אביטל התגרשה מזוגיות זו, שהתבררה כאלימה ועזבה את הקהילה הדתית בה צמחה כזמרת ומפיקה לנשים במשך 12 שנים ופתחה את היצירה שלה לקהל הרחב. באותה שנה הוציאה את אלבום הבכורה "האמיני" בהפקתו של אלדד ציטרין.

לרגל צאת המיני אלבום "מריצוי לרצון" תתקיים הופעת השקה ב 31.8 בבית היוצר נמל ת"א. 
 
גרפיקה: נריה צור
צילום וסטיילינג: אלישבע רווח
חזור לרשימה המלאה