אביב בכר "אתה לא לבד"

שם האומן: אביב בכר

שם השיר: "אתה לא לבד"

אביב בכר, מוציא את הסינגל הראשון "אתה לא לבד" מתוך פרוייקט גדול ועוצמתי יחד עם שותפו לדרך, עמית שגיא (התקווה 6, אליעד, סאבלימינל, ועוד) שאחראי על ההפקה המוזיקלית ועם פילוני (דני קרק) שאחראי על הניהול.  יחד יצרו עיבדו והפיקו במהלך השנה האחרונה המון מוזיקה חדשה שמחכה לצאת לעולם. השיר הוא הצעד הראשון בדרך החדשה של אביב, מלווה בהפקה מוזיקלית גדולה ונוכחת יותר המשלבת בין עולמות המזרח והמערב ויוצרת קול ייחודי וחדשני ובעיקר מלא ברגש ובנשמה המאפיינים ומבדילים את אביב.
 
אביב: ״כל אדם עובר לפעמים רגעים שהעולם הזה לא ברור לו, שהאור לא נדלק אצלו בלב פתאום וברגעים האלו הוא מרגיש לבד. ובאמת זה לא פשוט לראות בחושך הגדול, אבל הוא לא לבד, אף פעם יש מי שהולך איתו, יש מי ששומר עליו, תמיד! השיר הזה הוא כמו תפילה אישית שבאה להזכיר ולתת כוח אמיתי לכל אחד ואחת לזרוח בעולם ולא לפחד, אף פעם״
 
אביב הוא אמן יוצר מוזיקאי ומשורר הפועל קרוב לעשור בתעשיית המוזיקה הישראלית שיריו הם קול חדש , שהפכו לחלק בלתי נפרד מן הפסקול הישראלי. ב-2013 חבר לצ׳לנית הדס קליינמן ויחדיו סבבו את הארץ לאורכה ורוחבה במאות הופעות. מאחורי ההרכב שלושה אלבומים, ומתוכם להיטים שכבשו את תחנות הרדיו השונות ואת הקהל כגון: ״ בימים שעברו עלינו״ ״סירת מפרש״ ״את מים״ ועוד.. וב 2020 הוציא אלבום בכורה אישי בו כתב והלחין את כל השירים. והוציא יחד עם פטריק סבג את השיר "כתוב בכוכבים" שזכה להצלחה ולהשמעות רבות. עד היום עיבד הפיק ויצר לזמרים והרכבים מגוונים וקיים שיתופי פעולה פוריים עם מוזיקאים ישראלים ובינלאומיים כגון: ריטה, שלמה גרוניך, מוש בן ארי, עדי רנרט, יסמין לוי, רוס דאלי, מארק אליהו ועוד.
 
מילים : אביב בכר‏
לחן : אביב בכר ועמית שגיא
עיבוד : אביב בכר, עמית שגיא, פילוני
הפקה : עמית שגיא 
צילומי תדמית: זוהר רון 
גרפיקה: חן בכר 
חזור לרשימה המלאה