אביאור מלסה אלבום בכורה

שם האומן: אביאור מלסה

שם השיר: אלבום בכורה

הוא פרץ בענק בקיץ 2016 עם הלהיט הענק "קיץ", נבחר לתגלית השנה במוזיקה, מאז שחרר שרשרת להיטים: "הכל", "מצאנו אהבה", "מקום לשינוי" (עם נועה קירל), "גיבור" והסינגל החדש "ככה אנשים". אביאור מלסה, חובק אלבום בכורה ויוצא לסיבוב הופעות ארצי. 
 
מאז ימי התיכון המוקדמים אביאור מלסה שר ומופיע, כשהחל להעלות את הביצועים שלו לרשת זכה לאהדה גדולה, עשרות אלפי צפיות והוחתם בחברת ארומה מיוזיק.  באלבום הבכורה 10 שירים שנכתבו והולחנו ע"י מיטב היוצרים: ארז "איזי" שרון, עמית שגיא, סתיו בגר, טל קסטיאל, תמר יהלומי, דודי בר דוד, רון ביטון ומאור שטרית, ועל העיבוד וההפקה המוסיקלית מנצחים עמית שגיא, סתיו בגר, ג'ורדי ומאור שטרית, כשאביאור מלסה שותף בכתיבת/הלחנת ועיבוד ל 6 שירים באלבום. 
 
אביאור: ״אחרי שנים של עשייה והתבוננות מאחורי הקלעים, אני מגיע לרגע שחלמתי עליו, מוציא לעולם את אלבום הבכורה שלי, זו התרגשות גדולה שקשה לתאר במילים. אני חושב ששיתופי הפעולה שזכיתי לעשות עד היום, האנשים שלצידם חוויתי את העשייה, הכישרון והמקצוענות, עזרו לי להרגיש מוכן, לפגוש את הקהל על הבמות ולחוות את האהבה הגדולה, זה מרגש, אני מאוד שלם עם התוצאה של האלבום ומקווה שתאהבו את האלבום".
 
 מופע השקה חגיגי ייערך ב 2/12/2017 רידינג 3, ת"א . אורחים מיוחדים: איתי לוי, נועה קירל, טליסמאן, ערוץ הכיבוד  
חזור לרשימה המלאה