תהילה סממה "לב של אמא"

שם האומן: תהילה סממה

שם השיר: "לב של אמא"

שיר חדש של הזמרת הייחודית והמרגשת תהילה סממה מתוך פרויקט מוזיקלי מרתק הנקרא "עניין של בחירה", פרויקט בעל מסר חברתי ואישי חשוב, המהווה מקור להשראה, שגויס בזכות קמפיין המונים בהד-סטארט. תהילה סממה בת ה- 23 מירוחם, היא עיוורת מלידה, שנאלצה להתמודד ולהילחם בתוך החברה על הזכות להשתלב בחינוך רגיל ולהתקבל בחברה ככל האדם. לאחר מאבקים רבים והתעקשות הוריה המסורים שתמכו בה לאורך כל הדרך היא השתלבה במסגרות חינוך רגיל, סיימה תיכון בהצטיינות וכיום אף מכינה תלמידים לבגרויות. אך הדרך לשם הייתה רוויה באתגרים, קשיים ומהמורות אותם הציבה החברה ועליהם הייתה צריכה לגבור.
 
תהילה, גדלה במשפחה מוזיקלית והיא לכשעצמה מוזיקלית מאוד, העיסוק במוזיקה החל בגיל צעיר ועד מהרה הפך למפלט בחייה ולכלי התמודדות חשוב ומרכזי דרכו היא מספרת את סיפור חייה ומעבירה מסר חשוב לחברה ולבעלי מוגבלויות בכלל, שאפשר לנצח, זה רק עניין של בחירה !
 
תהילה השתתפה באינספור פרויקטים מוזיקליים קהילתיים, שרה בטקסים, שיתפה פעולה בהופעות עם אמנים מוכרים ביניהם: עידן עמדי, שרית חדד ועידן חביב. היא לקחה חלק מרכזי בפרויקט "חשבתי לעוף" של חילי טרופר ויוני יעיש, המחבר בין מוזיקה לחינוך. במסגרת הפרויקט היא ביצעה את השיר הראשון "ענין של בחירה" שהפך להיות הפסקול המזוהה איתה, והשיר שהוביל להקלטת אלבום מלא ומופע מרתק יחד עם המפיק המוזיקלי נדב ביטון.
 
האלבום "עניין של בחירה" כולל בתוכו שירים מקוריים המתארים את הדרך של תהילה והבחירות אותן עשתה לאורך השנים, היא אמנם לא בחרה בעיוורון אך בחרה להתמודד ולנצח יחד אתו יום יום. באלבום ניתן למצוא שירים מלאי תקווה ואופטימיות לצד שירים ובלדות מרגשות המתארות את האתגרים והקשיים החברתיים בתוך חברה "רגילה" מתוך חיזוק והארה. עם המופע "עניין של בחירה" שכולל חלק משיריה המקוריים לצד קאברים היא מופיעה מזה כארבע שנים בכל רחבי הארץ יחד עם שני אחיה ניסן ואורן סממה, שמלווים אותה על פסנתר וכלי הקשה. עבור תהילה "עניין של בחירה" הוא לא רק שם של שיר או אלבום אלא דרך חיים !!
חזור לרשימה המלאה