שלווה ברטי והראפר Olympyk Ramis "אני ישנה"

שם האומן: שלווה ברטי והראפר Olympyk Ramis

שם השיר: "אני ישנה"

אני ישנה / I Want Your Love Back
הפקה מוזיקלית: דודיק ניזרי
לחן: שלום ברטי ז"ל / שלווה ברטי
מילים: מהמקורות שיר השירים פרק ה', שלווה ברטי
שירה וקולות: שלווה ברטי / הראפר: אולימפיקס רמיס
 
לאחר ההצלחה של הביצוע לשיר "מעל פסגת הר הצופים”, אשר גרף מעל ל 120,000 צפיות בYouTube , שלווה ברטי משחררת סינגל נוסף מתוך האלבום והמופע "חיה פה ושם" והפעם בסגנון R&B תימני. עם קליפ חדש! השיר הופק ע"י דודיק ניזרי בעלים של אולפן הקלטות מצליח בפלורידה. דודיק ניזרי היה מועמד ל-2 פרסי גראמי בשנת 2011 בקטגוריית R&B, הפיק ושיתף פעולה בעבר עם שלמה גרוניך, אריאל זילבר, אריק סיני, מאיר בנאי ועוד

את השיר "אני ישנה" הלחין לפני שנים רבות שלום ברטי ז"ל, אביה של שלווה. הוא שר את השיר בחינות וחתונות בקרב העדה התימנית וזכה לתשבחות רבות על הביצוע. שלווה מאד התחברה לשיר ועם הזמן הוסיפה מילים לפזמון, וקיבלה את ברכת ההצלחה מאביה.

שלווה ברטי והמפיק דודיק ניזרי שירתו ביחד במקהלת צה"ל, שמרו על קשר קרוב וביחד החליטו לקחת את השיר ולהפיקו בסגנון R&B מזרחי, בשיתוף פעולה עם הראפר אולימפיקס רמיס.

שלווה: " את השיר אני שרה שנים רבות באירועים משפחתיים. כולנו תימנים גאים והשירים האלו הם חלק בלתי ניפרד מהתרבות שלנו. אני מאד גאה בעבודה שעשינו ומרגישה שהשיר עומד במבחן הזמן". בשנות ה-80 נחשבה הזמרת שלווה ברטי, בעלת הקול הממכר, לדבר הבא במוזיקה הישראלית. במהלך הקריירה המוזיקלית של שלווה היא הופיעה כשגרירה מטעם משרד החוץ של ישראל, הסוכנות היהודית וגופים ייצוגיים שונים במדינות רבות כמו: ארה"ב, רוסיה, צרפת, איטליה, אוזבקיסטן ועוד.

האלבום "חיה פה ושם " שייצא בחודש ינואר 2019 , הוא לא רק אלבום שירים ומופע, הוא דרך-חיים. שירי האלבום נאספו במשך עשר שנים, והוא מאופיין במגוון רחב של סגנונות ומקצבים. ובו שלווה ברטי ביצעה את השירים מול קהל בארץ ובפלורידה אותו קהל נאמן עזר בבחירות השירים לאלבום.
חזור לרשימה המלאה