רוניוס "שתדעי רק אושר"

שם האומן: רוניוס

שם השיר: "שתדעי רק אושר"

מילים ולחן: אופיר כהן
עיבוד והפקה מוזיקלית-אהרון קמיגרוב 
 
רוניוס נולד וגדל בתל אביב, את הופעתיו הראשונות החלו לצידם של גדולי האמנים בארץ ובח"ול שהופיע לצידם משנת 2000. את הפריצה הגדולה עשה שהחליט לעבור לקידמת הבמה. עם זאת החל להקליט שירים מקוריים שמתוכם יצא הלהיט "טיפש או מאהב", שכתב אליה רוסיליו ואתן דרמון. בעקבות הצלחת הסינגל מקליט רוניוס אלבום שמשתתפים בו גדולי הכותבים והמלחינים.
 
את הדרך לקדמת הבמה עשה לצידו של אייל גולן שנתבקש לשיר איתו את השיר כשאת איתו בקיסריה ומשם בעקבות ביקוש מהקהל לעוד שירים נסללה הדרך להקליט אלבום. השיר ניכנס למצעד הפיזמונים לשירי השנה לשנת 2018 ונגע בליבם של הקהל ומאז נפתחו מופעים ברחבי הארץ . המופע של רוניוס בשלל גוונים כחול לבן מופע ים תיכוני בליווי נגנים.
 
בנוסף להיותו מוזיקאי מוערך רוניוס נראה הרבה על מסך הטלוויזיה. הוא השתתף בתוכנית "אמא מחליפה", לקח חלק בפרסומת של ישראכרט לצד יובל סמו, פרסומת ליוגורט דנונה לצד מושיק רוט, אלי יצפאן ועוד... סינגל הבכורה של רוניוס ״טיפש או מאוהב״ יצא לפני כשנה וזכה לחיבוק חם מהקהל והתקשורת כשהקליפ הרשמי עומד מעל 6 מיליון צפיות.
 
הסניגל החדש הוא שיר חופות מחמם את הלב לכל הזוגות בארץ שיר אהבה שלוקח אותנו אל העולם הרוחני האמיתי שמחבר בין כולנו, כתב והלחין היוצר המוכשר אופיר כהן, השיר יוצא עם קליפ מתוך חתונתם של דנה לפידות ויוסי ברנס, רוניוס מביע את ליבו אל תוך הזרם האותנטי האמיתי שמכניס אותם לחופה אז שיהיה בהצלחה בשם רוניוס נעשה ונצליח
חזור לרשימה המלאה