צליל שקורי "זה גדול עליי"

שם האומן: צליל שקורי

שם השיר: "זה גדול עליי"

צליל שקורי בת ה25, נולדה וגדלה בעיר שדרות. בעלת קול זך ויוצא דופן, שירתה בלהקה צבאית, בשנת 2017 צליל השתתפה בתכנית הריאליטי "The voice" צעד שמעולם לא חשבה שתעז לעשות. החשיפה לה זכתה בעקבות התכנית, גררה תגובות כל כך חיוביות, וחשיפה עצומה שחיזקו את האמונה העצמית של צליל, והכניסו בה "רעב" להגשמת חלומות ולמיצוי המתנה הזו שקיבלה. מאז, צליל העלתה מספר קאברים שסחפו את הרשת וזכו להצלחה גדולה. השיא היה בקאבר בו שיתפה פעולה עם הזמר הערבי אמיר אבו. השניים עשו גרסה כ"כ ייחודית בערבית ובעברית לשיר "ממה את מפחדת". 
 
צליל מאמינה גדולה בכך שיש לעשות דרך ועל אף ההצעות הרבות שקיבלה, החליטה להתחיל את דרכה בצורה הכי אותנטית, נטולת חברת הפקות או יחסי ציבור- מה שהופך את המסע שלה למאתגר יותר אך מכשל ומאוד מספק. צליל עובדת עם מיטב היוצרים בתעשייה, ובאוגוסט האחרון שחררה את סינגל הבכורה שלה שנקרא "כשתבוא", שיר שנכתב בעבורה ע"י הכותב והמלחין אבי אוחיון אשר אחראי ליצירות רבות וטובות.
 
צליל: "בימים אלה אני משחררת אליכם את הסינגל השני שלי "זה גדול עליי", חלק נוסף מהלב שלי, שכתבו והלחינו יוצרים מהממים לידור סולטן ואיילון ששון. עבדתי על הסינגל הזה במשך שנה שלמה, תהליך ההפקה היה מאתגר ולעיתים הרגיש כאילו זה באמת גדול עליי- אבל היי הנה אנחנו כאן. אני כ"כ מאושרת, מתרגשת ומלאת אמונה ותקווה שתאהבו, תחבקו ותפרגנו לו. יכולה רק להבטיח, שאתם הולכים להיות סופר מופתעים מהדברים הבאים שאני מתכננת לעשות!" 
חזור לרשימה המלאה