עידן בקשי ודודי בוזגלו עם אור גבאי "שופי"

שם האומן: עידן בקשי ודודי בוזגלו עם אור גבאי

שם השיר: "שופי"

"שופי" שיר חדש קצבי בעיבוד עדכני של אסף צרויה. על השיר חתומים יוצרים מובילים : אסף צרויה , אבי אוחיון ואלעד טרבלסי , שיתוף פעולה ייחודי של כוכבי רשת צעירים שכבשו מאות אלפים כל אחד בתחומו.
 
עידן בקשי. בן 19 מרחובות דוגמן של רשת האופנה זברה וכוכב רשת בהתהוות עם להיטי יוטיוב ושטח ויראליים במיוחד. עידן משרת כיום בלהקה צבאית שם מפגין את יכולותיו הווקאליות . ל"שופי" קדמו: "נשיקה בלחי", "מוטיבציה", "אתן לך שנותיי", "מקום בלב", "מדוע את שותקת" - להיטי 'שטח' עם מליוני צפיות.
 
עידן בקשי הצליח לצוד את עיניו ואוזניו של המפיק המוזיקלי המוערך "אסף צרויה" מי שחתום על שרשרת בלתי מבוטלת של להיטים "פעם בחיים" , "כמעט שיר אהבה", "שישי בצהריים", "טרמינל 3", "אז הלכתי", "מודה אני", "סיפור ישן", שקט" ועוד..
 
דודי בוזגלו, בן 22 מלוד. קול צעיר ומבטיח במוזיקה הישראלית . סטודנט להנדסאות חשמל במכללת עתיד.. בדרך לאלבום בכורה בניהולו של צחי איבגי . 25, איש עסקים, בייחד הוציאו את השירים "ג‘וקר" , "אחד מאוהב", "אולי אהיה שמח", "שופי" בשיתוף פעולה אם עידן בקשי" וממש בקרוב תעלה בלדה חורפית.
 
אור גבאי , קומיקאי, חקיין, זמר בן 20, חייל בחיל החימוש. מתפרנס מהופעות באירועים, מועדונים ועובד בסוכנות מכירות. את הקרירה התחיל בחיקויים וחדר לתודעה דרך חיילים מצייצים, סירטונים ולאט לאט צבר אינסטגרם חזק ומושקע שהוא הערוץ הרשמי שלו להפצת האומנות שלו. אור מתארח בשיר החדש ״שופי״ .
חזור לרשימה המלאה