עומרי אביב "לפעמים"

שם האומן: עומרי אביב

שם השיר: "לפעמים"

מילים: עומרי אביב
לחן: חן כהן, ליאור בוסקילה
הפקה מוזיקלית: ליאור בוסקילה
 
עומרי אביב (26) הוא זמר, סופר, מוזיקאי ומדריך במכללה הארצית לכבאות. הוא התפרסם ברשתות החברתיות ככותב וסיפוריו גרפו מאות לייקים ושיתופים. הוא גדל כילד להורים גרושים, לעולם לא הסתדר במסגרות והמוזיקה הייתה הגורם המחבר והמקשר שלו עם העולם החיצוני ועם האני הפנימי שלו. כל מה שעבר בחייו כילד וכנער חישל אותו וחיזק אותו והפך אותו לגבר שהוא היום. מילד עם עודף משקל הפך עומרי למאמן כושר, פנה ללימודי כבאות ובקרוב יתחיל את הכשרתו כלוחם אש. לפני כשנה יצא לאור ספרו הראשון ״לא מפחד מאהבה״ בהוצאה עצמית ונמכר במאות עותקים.
 
השיר ״לפעמים״ הוא הסינגל השלישי של עומרי וגם הוא, כמו השניים הקודמים, נכתב בצורה שבה המאזין יכול לדמיין לעצמו בראש סיפור שלם תוך כדי ההאזנה ומעביר את הערכים שעומרי מקפיד עליהם בסיפורים שכותב.
 
מילים אישיות מהכותב: אחרי שני סינגלים שנכתבו בדקדוק של כל אות ואות, אני מתרגש להוציא את הסינגל השלישי שלי שנכתב מהלב שלי, אל הלב של כולם. סיפור קטן ואישי שכולם יוכלו להתחבר אליו, בשיר גדול שהאוזן לא תרצה להפסיק לשמוע. השירים שלי מבחינתי נועדו לפגוע בחדרים הכי קטנים של הלב ולהרטיט כל פינה בגוף, לשם אני שואף. אהבה ואכזבה, הברות דומות, משמעות שונה. "לפעמים את עדיין בראש שלי, לפעמים זה מרגיש לי אמיתי" משפט מהשיר שיכול לסמל מה שכל אחד מאיתנו יכול להרגיש לאחר פרידה, עם אופטימיות זהירה לגבי ההמשך. לא משנה מה יעבור עלינו, לא משנה מה נעבור בחיים, לא משנה באיזה מקום נהיה, תמיד העבר יהיה חלק בלתי נפרד מאיתנו, אבל העתיד תמיד יקרוץ וגם אם בהתחלה הכל נראה שחור, בסוף נראה את האור. אז כמו שכתבתי בסינגל הראשון שלי, מקווה שתתרגשו לשמוע כמו שהתרגשתי ליצור. מקווה שתהנו מהשיר כמו שנהניתי מהביצוע. ושלא נפסיק לאהוב לעולם. 
 
עיצוב תמונת עטיפה: avoxivision
חזור לרשימה המלאה