עדן מאירי "זוכרת"

שם האומן: עדן מאירי

שם השיר: "זוכרת"

מילים: אבי אוחיון
לחן: אבי אוחיון, מתן דרור
עיבוד והפקה מוזיקלית: מתן דרור
 
השנה האחרונה ממשיכה להאיר פנים לזמר והיוצר עדן מאירי. בצניעות ועם מלא כישרון, נסק מעלה והפך לאחד הזמרים והיוצרים הכי מבוקשים ומוערכים בתעשייה, בזכות בחירת שירים מדויקת, דרך בניית קהל, ועבודת שטח, סבלנות התמדה ובעיקר מלא אותנטיות וייחודיות, קו מוזיקלי אחיד, לא מתפשר.
 
להיטי ענק: "לך עם האמת שלך", "מה עשה לנו הזמן" , "תן לי מנוחה", "החזקתי לך ת'יד" צברו מיליוני צפיות ביו טיוב ומאות אלפי האזנות בספוטפיי ואפל מיוזיק בישראל, ושיתוף הפעולה עם דודו אהרון ב 2 שירים "בחלומות שלנו" (שיר השנה של יוטיוב 2020 ) ו"למה זה נגמר" כבשו את המקום הראשון בכל המצעדים וצברו למעלה מ 30 מיליון צפיות ולמעלה ממיליון האזנות בניו מדיה.
 
עכשיו משתף עדן לראשונה פעולה עם שניים מהיוצרים המובילים בתעשייה, אבי אוחיון ומתן דרור שיצרו עבורו שיר חדש "זוכרת", בלדת עומק שמבוצעת ע"י עדן באופן מרגש, אותנטי, חם ואישי, כשעדן ממשיך להפגין אישיות, כריזמה, ייחודיות וקו מוזיקלי רחב ומגוון שמביא לידי ביטוי את איכויותיו הקוליות הרב גוניות.
 
בימים אלא מסיים עדן את העבודה על אלבום הבכורה שייצא בקיץ הקרוב ועובד על סיבוב הופעות ראשון בו יוכל סוף סוף אחרי הקורונה לעלות לבמות הגדולות ולבצע את מיטב הלהיטים הגדולים שסחפו מדינה שלמה
 
צילום עטיפה:  רן יחזקאל
עיצוב עטיפה: AVOXVISION
חזור לרשימה המלאה