עדי אלבחר "אנא מעאק"

שם האומן: עדי אלבחר

שם השיר: "אנא מעאק"

מילים ולחן: עדי אלבחר
הפקה מוזיקלית: פטריק סבג
 
עדי אלבחר זמרת יוצרת, היא גם פייטנית, משוררת ואשת רוח, משלבת עברית ומרוקאית בשיר אישי שחודר ללב. "אנא מעאק" (במרוקאית: אני איתך), שיר מרגש המשלב מרוקאית ועברית, שנכתב על סבתה של עדי מזל ז"ל, יוצא לרדיו ביום השנה לזכרה. השילוב בין המרוקאית לעברית עם ההפקה המוזיקלית של פטריק סבג וההגשה החד פעמית של עדי הופכים אותו לפנינה נדירה ביופייה .
 
"מים במדבר", אלבום הבכורה של עדי שיראה אור בקרוב, כולל אסופת שירים פרי עטה, שירה שורשית מלאת נשמה עם השפעות אנדלוסיות אותן ספגה בבית הוריה. באלבום לוקחים חלק כמה כשרונות גדולים בנגינה וקולות, ביניהם: ארז לב ארי, אביב בכר, הדס קליינמן וגיטריסט הפלמנקו אייל הלר.
 
עדי אלבחר, בוגרת בי"ס רימון שרה במספר שפות וסוללת את דרכה המוזיקלית בשנים האחרונות. בעשור האחרון היא הופיעה ברחבי הארץ וצברה קהל נאמן שהולך אחריה ומפיץ את הבשורה מפה לאוזן. בין היתר הופיעה כסולנית התזמורת האנדלוסית אלמוגרביה, העלתה מופע פיוטים, שיתפה פעולה עם אמניות ונשות רוח (ביניהן: אתי אנקרי, דין דין אביב, נועה ירון, המשוררת חלי ראובן) והעלתה את המופע "הר גבוה" משיריה המקוריים, בו היא מעבירה את הקהל חוויה עוצמתית של התמסרות והתעלות. 
חזור לרשימה המלאה