סמא שופאני "בדי אלאק"

שם האומן: סמא שופאני

שם השיר: "בדי אלאק"

מילים ולחן :סמא שופאני
עיבוד :אסף צוריה
במאי וידאו קליפ :לירן סיגל
 
סמא שופאני סמא עזיז שופאני היא מוזיקאית, זמרת ומלחינה מהעיר נצרת. סמא היא בת למשפחה מוזיקלית, עובדה אשר השפיעה על התפתחות הקריירה המוזיקלית שלה. מגיל צעיר סמא שרה את שיריהם של גדולות הזמרות בעולם הערבי, דוגמת פיירוז, מאג'דה אלרומי ואחרים מהזמרים בעולם. המוזיקה של סמא ייחודית וחדשנית בעולם הערבי, היא מחברת בין עולמות. השילוב בין הסלסולים המזרחיים והמוזיקה המערבית הקצבית, יוצר עולם חדש של מוזיקה "פופ מזרחית". בשיריה, סמא מביאה שמחה ומעלה חיוך על פניהם של אנשים רבים.
 
היא שרה בערבית, אנגלית, עברית וצרפתית , כך שהשירה שלה חוצה עולמות ומגשרת בין האנשים. סמא מנגנת בגיטרה שמלווה אותה בהופעותיה, היא כותבת ומלחינה את יצירותיה. סמא מייצגת בשירתה ויצירותיה את הדור הצעיר בתקוותיו ורעיונותיו המגוונים לבניית עתיד חדש וטוב יותר, עתיד של שלום, אהבה ודו- קיום.
 
"אני שרה בשביל אנשים, כדי לגרום לשמחה, תקווה ואושר ולקרב בין הלבבות". היום סמא היא סטודנטית לתואר ראשון במוזיקה באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים ונחשבת למובילה בין הזמרות בגילה בעולם הערבי. . לאחרונה, השתתפה סמא בתוכנית  The voice וזכתה בהערצה ובהערכה של השופטים והקהל. באפריל 2020 הוציאה סמא את הסינגל הראשון שלה "לאווין LAWEEN , מילים ולחן שלה. השיר נכתב בשפה הערבית ובו היא מזמינה את הצעירים ללכת בעקבות חלומותיהם למרות הקשיים בחיים. בדי אלאק  BADI ELLAK שירה השני של סמא, מילים ולחן שלה עוסק בנושא מודרני המתאר את החיים אחרי פרידות בין זוגות. המילים של השיר מעודדות כל אדם להמשיך בחיים ולהתגבר על קשיי הפרידה, להסתכל קדימה ולראות את החיים שאחרי. השיר מבליט את מעמד האישה אשר נובע ממקור כוח ומציג את שאיפותיה להמשיך בחיים ולהגשים חלומות .
 
סמא שואפת להעביר מסר ברור לנשים דרך השיר "בדי אלאק  BADI ELLAK" הלא הוא שאישה צריכה להיות אמיצה בהפגנת דעותיה ושיש לה הזכות לבחור את חייה ממקור של כח ולא של חולשה. סמא מאמינה שלכל אשה יש הזכות לבחור את דרכה ולהמשיך בחייה מתוך בחירה ולא מתוך חוסר ברירה, הברירה היא הדרך.
 
סמא הקליטה וידאו קליפ לשיר אשר צולם בדרום בבימוי של לירן סיגל.
חזור לרשימה המלאה