נתנאל "לבד"

שם האומן: נתנאל

שם השיר: "לבד"

מילים ולחן: אדיר מור
 
הזמר נתנאל, חוזר עם סינגל חדש "לבד" מאלבומו החמישי, את השיר כתב והלחין אדיר מור, שאחראי למילים וללחנים של להיטים של שלומי שבת, דודו אהרון ודורון אלימלך אחראי על העיבוד המוזיקלי. נתנאל , זמר מוערך החל להופיע לראשונה כסולן בלהקת בית הספר היסודי "בר אילן" בכפר סבא. לאחר סיום התיכון, ניסה להתקבל ללהקה צבאית אך לבסוף התגייס לשריון. במהלך שירותו הצבאי קיבל פנייה להצטרף כסולן ללהקת החתונות "להקת הבוגי" ובמהלך ההופעות התגלה קולו האדיר והוא הוזמן להופיע במועדון ה"חלום" בנתניה בו, התגלו חיים משה, אלי לוזון, ישי לוי וזוהר ארגוב.
 
הפריצה הגדולה של נתנאל הייתה בשנת 1995 עם הלהיטים "בלילות", "כוח", "את לי אור" ובשנת 2001 עם הלהיט האלמותי "ילדה של אבא" באותה השנה הוא השתתף באופן קבוע בתכנית "בטברנה עם שמעון פרנס" בערוץ 2. בשנת 2007 השתתף במחזמר "בחזרה לזוהר" עם קטעי משחק ושירה עם מיטב להיטי זוהר ארגוב, בהשתתפות אביהו מדינה, אבנר גדסי, סגיב כהן, מורן קריתי והשחקן מתי סרי.
 
נתנאל, אחד הזמרים האיכותיים במוזיקה הים התיכונית ישראלית החל את הקריירה המוזיקלית שלו בשנות ה-80 ובמהלכה הוציא ארבעה אלבומים: "כוח", "ככה תנצחי", "בין השירים" ו"ילדה של אבא" שכללו שירים איכותיים ששורדים במשך תקופה ארוכה וחלקם אף מככבים בריקודי העם ברחבי ישראל. אלבומו החמישי של נתנאל שייצא בקרוב מושפע מהאירועים שעבר וכולל שירים קצביים ואופטימיים. 
חזור לרשימה המלאה