נריה חובב ועוז להב דוד "אין עוד מלבדו"

שם האומן: נריה חובב ועוז להב דוד

שם השיר: "אין עוד מלבדו"

"שרים בשניים" הרכב מוסיקלי שנוצר בשנה האחרונה, חבריו נריה חובב ועוז דוד.
 
נריה חובב, שם מוכר בתעשיית המוסיקה, שחרר את הלהיט "אהבה כנה" שיצא בתחילת שנות ה 90 ובמהלך השנים זכה למספר ביצועים מחודשים על ידי אמנים מוכרים. המסלול של נריה היה סלול לקריירה עצמאית ומזהירה עד שהחליט לחזור בתשובה.
 
עוז בן דוד, ניהל מספר אמנים בעבר וכעת מתרכז בקריירה עצמאית. החיבור המוסיקאלי התחיל כשהשניים הכירו בבית הכנסת בנתיבות אליה שניהם עברו בשנה האחרונה יחד עם משפחותיהם. עוז דוד, 39 גדל על שיריו של נריה חובב ובבגרותו היה מגיע להופעותיו של נריה והיה למעריץ. כשהשניים הכירו לראשונה בבית הכנסת, הבטיח לעצמו דוד כי יחזיר את נריה לדרך המוסיקה שנטש עם השנים.
 
השניים הקליטו לפני מספר חודשים לראשונה מחרוזת לזכרם של חבריהם נתנאל נגר ויוסי יוסף שנפטרו השנה. עם הצלחת המחרוזת פנו השניים לשיר מקורי שהיה מוסתר במגירה 5 שנים והחליטו לה קליטו יחדיו . "שפתיי תפתח" שיר העצמה, חיזוק תפילה והודיה לבורא עולם שנכתב על ידי אלי קשת והולחן אצל צולי זכאי שאחראיים ללהיטים גדולים במוסיקה הישראלית. לשיר קליפ שצולם במספר לוקישנים יחודיים בית הכנסת העתיק של רבנו משה אלשיך בצפת.
 
הסינגל שני "אין עוד מלבדו" מילים ולחן של אבישי נדב, עיבוד והפקה יניב יוסף שיר מעורר לבבות ומחזק בדיוק לאחר תקופה לא פשוטה שכולנו עברנו.  הקליפ צולם בכמה לוקיישנים באשקלון לבימוי והפקה של עוזי ג'ורג. 
חזור לרשימה המלאה