ניסים סרוסי ואודרי "תמיד מחוברים"

שם האומן: ניסים סרוסי ואודרי

שם השיר: "תמיד מחוברים"

תמיד מחוברים - דואט מרגש בביצועם של ניסים סרוסי, זמר ותיק ואהוב בעל סגנון מיוחד, ניסים הקליט שירים רבים ואהובים כגון, אמא, אשליות ואיני יכול שהפכו לקלסיקות בזמר העברי, מצטרפת אליו לשירה בתו אודרי, הקשר המיוחד בין האב לבתו באים לידי ביטוי בדואט המיוחד המבטא את אהבתם לארצנו הקטנה, המילים של אבי רובינשטיין והלחן הוא של נגן הבס האגדי אריה ברקוביץ' מעבד ומלחין ותיק ומשובח.
 
הדואט "תמיד מחוברים" הוא החמישי מתוך המיזם "תווים השניים" שבו זמרים ישראלים ותיקים ומשובחים מבצעים ומקליטים דואטים חדשים יחד עם ילדיהם. השירים יוצרים חיבור בין עבר להווה עם קריצה לעתיד ומיזוג בין נוסטלגיה להתחדשות. את הפרויקט הייחודי יזם ומוציא אל הפועל התשבצאי הוותיק, מחבר הספרים והפזמונאי אבי רובינשטיין, שגם חיבר את המילים לכל השירים.
 
הדואט הראשון במסגרת המיזם, הוא "נוגעים באופק", דואט מפי מיכל טל, אחת מהזמרות המוערכות והמצליחות בשנות השבעים, יחד עם בתה אליה טל-גבע שבין שלל שיריה שרה את השיר ליושינקה ולא אוותר, באיחוד מרגש הן מבצעות את הדואט "נוגעים באופק". את המילים כתב אבי רובינשטיין והלחן הוא של פרופסור גידי קורן, שבין השאר הקים את להקת האחים והאחיות.
 
הדואט השני בפרויקט נקרא "רגעים מאושרים" ומבוצע ע"י הזמרת האהובה אופירה גלוסקא ששרה בין שאר שיריה גם את השיר הנוסטלגי חורשת האקליפטוס, יחד איתה שר נועם רובינשטיין. מילים: אבי רובינשטיין לחן: אריה ברקוביץ'.
 
הדואט השלישי נקרא "ואני לצידך" בביצועם של שולה חן, זמרת ותיקה ואיכותית שבין שיריה שרה גם את בוא הביתה, איזידור ושירים רבים נוספים, יחד איתה שר בנה איתמר קורן, בין השניים נוצר שילוב קסום ומעניין. מילים: אבי רובינשטיין לחן: אריה ברקוביץ'.
 
הדואט הרביעי נקרא "תפרגן" בביצועם של דקלון, זמר ותיק ומוערך אשר הקים את להקת צלילי הכרם, יחד איתו שר נכדו אלחי, בין השניים נוצרת הרמוניה מקסימה. מילים: אבי רובינשטיין לחן: אריה ברקוביץ'.
 
פרויקט "תווים השניים" אשר קורם עור וגידים, זוכה להתעניינות רבה ומעורר את השיח הציבורי אודות הכבוד להם ראויים אומני העבר שלנו. בחודשים הקרובים נכונים לנו דואטים מיוחדים ומרגשים נוספים.
חזור לרשימה המלאה