נופר סלמאן "העולם נעצר"

שם האומן: נופר סלמאן

שם השיר: "העולם נעצר"

נופר סלמאן הזמרת והשחקנית המוערכת, פותחת את 2021 עם בלדת ענק מרגשת ועוצמתית, סינגל וקליפ חדש "העולם נעצר" אותו כתבה והלחינה יחד עם אושר כהן, שגם עיבד והפיק את השיר מוסיקלית. לאחרונה צילמה את הקליפ לשיר בו משתתף בתפקיד הראשי השחקן עדי אלון וביים מאור זגורי.
 
נופר סיימה להצטלם לתפקיד הראשי בסדרת הדגל החדשה של קשת "12 עיינים" שעתידה לעלות בשבועות הקרובים לאוויר – דרמה מוזיקלית המספרת על זמרת צעירה, בת לשושלת של זמרות מזרחיות, המפלסת את דרכה מאלמוניות מוחלטת אל עבר התהילה. נופר סיימה להצטלם לעונה השנייה של סדרת הדרמה המצליחה של HOT" מלכות" גם היא עתידה לעלות למסכים בתקופה הקרובה. ולפני פריצתה המטאורית של הקורונה לחיינו, כיכבה נופר בתאטרון הקאמרי בתפקיד הראשי במחזמר עתיר השבחים "זה אני" של מאור זגורי.
 
על השיר והקליפ החדש מספרת נופר: "תקופה קצת מוזרה לפרידות , הכל בלופ ויותר כואב למשוך את הפלסתר שאין לך לוז צפוף לברוח אליו. המוסיקה היא הרייבאונד המדויק שלי, היא התרופה לכל דבר שאני עוברת בחיים. אז כתבתי מחקתי ואפשר לומר שכל השנה האחרונה מסתכמת באיך שהפתקים שלי נראים. ניתנה לי הזדמנות לחפור פנימה, להקשיב למחשבות שלי ולצייר את החלומות שלי. לקחתי את האנשים שאני הכי אוהבת לעבוד איתי וכל אחד הגיע מאהבה אמיתית לחלוק את הכישרון שלו. מאור זגורי שביים את הקליפ בדיוק מופלא ודאג שתתרגשו דרך העיניים, עדי אלון שמשחק לצידי ומרגש אותי באותנטיות מוחלטת, יסמין לוי שהגיע ברגע האחרון לסלסל סביבי ועטפה אותי כמו הכלי נגינה הכי מיוחד בעולם. אושר כהן שהצליח להוציא ממני כנות, רגישות, אומץ, פתיחות בטקסט חושפני ואישי ועוד צוות שלם של אנשים ששפכו אור עצום על הקליפ . עכשיו זה שלכם ..
חזור לרשימה המלאה