נאור אורמיה משהו אמיתי (חלק 1)

שם האומן: נאור אורמיה

שם השיר: "משהו אמיתי (חלק 1)"

בחודשים האחרונים הזמר והיוצר נאור אורמיה והמפיק המוזיקלי אייל מזיג עובדים יחד על אלבומו החדש.  אחרי תקופה של שקט מוזיקלי מצד נאור מגיע האלבום החדש: "משהו אמיתי" לחנויות הדיגיטליות.
 
האלבום החדש נכתב והולחן על ידי נאור ומשלב בתוכו גוונים משלל סגנונות מוזיקליים: ים תיכוני, פופ, טראפ, פאנק, סול ועוד. האלבום החדש מגיע בשני חלקים. החלק הראשון באלבום מכיל 4 רצועות: 3 שירים מקוריים: "משהו אמיתי", "רוקדת בשבת", "אור וחושך" ורצועת קלאב מיקס של דור דקל וגיא קחלון לשיר "משהו אמיתי". כל שיר מלווה בקליפ שביימו מיטב הבימאים בארץ ויעלו ביוטיוב במהלך השבועות הקרובים. הקליפ הראשון שפותח את יציאת האלבום הוא "משהו אמיתי" (בימוי: אבי בן זקן), הקליפ השני "רוקדת בשבת" (בימוי: תמר גורן) ו"אור וחושך" (בימוי: פלואה סטודיו).
 
החלק השני של האלבום ייצא בהמשך השנה ויכלול שירים חדשים נוספים. נאור אורמיה החל את דרכו המוזיקלית בגיל 16 עם שירים אותם כתב והלחין. נאור כבש במהרה את הקהל הישראלי עם להיטים גדולים: "איפה הימים", "לא מוצא את עצמי", "מה שאת צריכה", "אהבת חיי" ועוד. נאור הוציא שני אלבומים מצליחים, הופיע בכל ברחבי הארץ, שירת בצה"ל בלהקת חיל האוויר, הנחה תוכנית בערוץ 24 , השתתף בתוכנית "הצילו אני לא יודע לבשל" ב"קשת" ולקח חלק בהרכב ה"סופרגרופ". הגעגוע לבמה ולקהל תוך ההתבגרות וההתגבשות הולידו את האלבום החדש. המפגש עם הקהל הוא ערך עליון שנאור שומר לו אמונים. במקביל לעבודה על האלבום, נאור עובד על מופע חדש, תאריכים יפורסמו בקרוב.
 
"מאז ומתמיד המוזיקה ליוותה אותי והייתה הכוח שלי לרגעים החלשים ונחת לרגעים הגדולים. הדחף ליצור מוזיקה בוער בי מאז שאני זוכר את עצמי. הקהל והבמה זאת האהבה האמיתית שלי, אושר שקשה להסביר במילים. בשנים שלא הוצאתי מוזיקה הרגשתי שחלק ממני חסר וגם אז לא הפסקתי ליצור, להתפתח ולגעת בז'אנרים שחלמתי לגעת בהם. אני מקווה שתאהבו את הפרק החדש שלי כמו שאני אהבתי ליצור אותו והאלבום הזה הוא ״משהו אמיתי״ ממני אליכם. אוהב, נאור"
חזור לרשימה המלאה