מצדה "נסיך שלי"

שם האומן: מצדה

שם השיר: "נסיך שלי"

מצדה הזמרת הצעירה, בעלת הקול הייחודי וזוכת התכנית "אביב או אייל", בסינגל חדש ומרגש שיר אהבה מרגש, שנכתב והולחן ע"י דולב רם ופן חזות. בקליפ מוצג סיפורם מעורר ההשראה של טל ואושרי, נשואים טריים שהביאו השבוע ילד לעולם, הם מקיימים חיים נורמטיביים ורגילים אך מתמודדים כל יום ויום עם מגבלה פיזית קשה – שניהם מרותקים לכיסא גלגלים. בקליפ מתועד יום חתונתם החל משלב ההתארגנות, המפגש המרגש והחופה, שגרת חייהם הכוללת ספורט, ולבסוף ההיריון ומפגש של הזוג עם מצדה בחוף הים.
 
מצדה איש ימיני זכתה בתכנית המוזיקה "אביב או אייל" וסומנה כבר מתחילת התכנית כהבטחה הגדולה ביותר!! מצדה מציגה את הדור החדש של המוזיקה בישראל, שילוב של מוזיקה ים תיכונית ופופ עכשווי הפונה לדור הצעיר המעודכן והגלובלי. בסינגל החדש "נסיך שלי" מתבטאות היכולות הווקאליות המרשימות של מצדה בצורה מרגשת ומצמררת, המשלימות את סיפורם המדהים של הזוג.
 
ההורים של טל ניסו להביא ילד במשך 14 שנה ללא הצלחה, הם החליטו לאמץ תינוקת ואימצו את טל מברזיל. כשטל הייתה בת 4 היא והוריה עברו תאונת דרכים וטל נפצעה קשה, כתוצאה מכך הפכה למשותקת בגופה התחתון. אושרי היה רווק מבוקש שנהנה מהחיים, לפני שש שנים עבר תאונת אופנוע קשה והפך למשותק ברגליו גם כן. טל ואושרי, הכירו לפי 3 שנים והתאהבו, הם החליטו לחיות כרגיל ולא לתת למגבלה להפריע להם. שניהם עוסקים בספורט, טל שחיינית ואושרי מתאמן. לפני כשנתיים התחתנו ולאחרונה נולד בנם הראשון. הצילומים בקליפ הינם התרחשויות אמתיות מחייהם הפרטיים ומיום חתונתם. 
חזור לרשימה המלאה