מיכל רפאל "בגדול"

שם האומן: מיכל רפאל

שם השיר: "בגדול"

מילים ולחן: אופיר כהן
עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר מלול
 
כשהיוצרת והזמרת מיכל רפאל (20) משדרות הייתה בת 6 היא חוותה את אחת הטראומות הגדולות שכל ילדי שדרות מכירים, לצערנו, היטב רקטה נפלה בסלון ביתה. "זה היה משהו, שבתור ילדה, ערער אותי וחולל סערות פנימיות שעד היום מלוות אותי, הן ביצירה והן בנתיב החיים", מספרת רפאל. את אותה הטראומה תיעלה רפאל ליצירה ושירה, כשהמוזיקה מלווה אותה עוד מיום היוולדה כבת למוזיקאי והקלידן עדי רפאל.
 
אחרי ששיריה "סרט" ו"מת עלייך" זכו להצלחה ברשתות החברתיות וקצרו למעלה ממיליון צפיות, רפאל, שנוטה לכיוון שירת הנשמה המסולסלת בדומה לזמרת הנערצת עליה, שרית חדד, משחררת את הסינגל השלישי "בגדול", בלדה מלנכולית ושוברת לב שמביאה לידי ביטוי את קולה המיוחד תוך אמירה נשית אישית ועוצמתית.
 
רפאל: "ברגע שאופיר כהן השמיע לי את השיר, הרגשתי צמרמורת. השיר מדבר על אהבה כוזבת שבמקום לשבור את גיבורת השיר, רק מעצימה אותה ונוסכת בה כוח לגדול וללמוד מטעויות. כל אחד ואחת יכולים להזדהות עם השיר ועם המשמעות שלו ואני מקווה שהוא ידבר ל קהל המאזינים כמו שהיא דיבר אליי".
 
בימים אלה רפאל לומדת מוזיקה, עובדת על שירים מקוריים שיראו אור בקרוב ומקווה להפיץ את רגשותיה דרך השיר ולהגיע לכמה שיותר לבבות. 
חזור לרשימה המלאה