מושיקו מור והצל "פאפי"

שם האומן: מושיקו מור והצל

שם השיר: "פאפי"

מילים: מושיקו מור אופיר כהן ויואב אליאסי (הצל)
לחן: אופיר כהן 
עיבוד והפקה מוזיקלית: אופיר כהן  
 
רגע לפני שפותח מופע בקיסריה לראשונה בקריירה, הזמר מושיקו מור המוביל בשטח עם מיליוני צפיות ביוטיוב ואין סוף להיטים חובר ליואב אליאסי "הצל" שחזר עכשיו לקדמת הבמה עם הלהיט "מנגלים" ונבחר לאדם המשפיע ביותר במדינה. החיבור המסקרן בין שני האמנים הבועטים שהשטח הוא המגרש הביתי שלהם היה לטבעי ונכון והוליד סינגל צבעוני וקצבי אך לא מתנצל הטומן בחובו ביקורת שנונה ועוקצנית כלפי "תרבות האינסטגרם" ודור הטיקטוק.
 
השיר מספר את סיפורן של הגולדיגריות המזוהות עם המגדלים של תל אביב הבוחרות בכסף ומעמד על פני האהבה. בציר מגביל השיר מגולל את סיפורו של בחור הרוצה לתת את כל כולו לאישה מולו ונתקל בדרישות גבוהות מידי, בימים בהם המדיה החברתית מציגה את "אשליית השפע" והגברים צריכים להיות מסונכרנים כדי להתחיל עם נשים. השיר מעביר את המסר בתחכום רב ושילוב בין שני העולמות של מור והצל ועטוף בקליפ מושקע הצולם בסט הבנוי בכמה מתחמים, אשר כל מתחם מגלם בתוכו אווירה אחרת בהשראת הטיקטוק.
 
על המילים אמונים מושיקו מור, אופיר כהן ויואב אליאסי ועל הלחן אופיר כהן. המפגש בין השניים מצליח להביא חיבור מוסיקלי ייחודי, מרענן ומבטיח המשלב בין שני העולמות של מור והצל. התוצאה: שיר נועז, בועט, חדשני ובעיקר קליט וממכר.
 
מושיקו מור: "הכרתי אדם מדהים. מדובר בחיבור אישי ומוזיקלי מסקרן מאוד עבורי, אני תמיד מחפש להרחיב את הגבולות". יואב אליאסי, הצל: ״אני מאמין שאני ומושיקו רק התחלנו עם שיתוף הפעולה, הכרתי חבר לחיים, מההקלטה הראשונה ידענו שזה שיר מנצח". 
 
צלם: ערן הורביץ
עיצוב גרפי: avoxvision
חזור לרשימה המלאה