ישראל צוברי "אש ברחבה"

שם האומן: ישראל צוברי

שם השיר: "אש ברחבה"

מילים: צ'ולי זכאי
לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית: דוד ביתן
 
סינגל חדש שני במספר של הזמר ישראל צוברי למילים של צ'ולי זכאי ולחן של דוד ביתן מתוך האלבום הצפוי לצאת בקרוב. ישראל צוברי נולד ב 10 במרץ 1987 בעיר שדרות ומגיל צעיר ידוע בזכות כישרון השירה המיוחד שלו והיה ידוע בתור ״הזמיר״ של שדרות, שם היה חבר בלהקת בית הספר ומאוחר יותר שר לחבריו בישיבה. במהלך השנים, צוברי התפתח והתמקצע בתחום השירה; הוא למד פיתוח קול ושירה מקצועית לצד לימודי פייטנות מרוקאית אנדלוסית אותה למד אצל משה אלמקייס באילת. צוברי הוא זמר ופייטן.
 
ישראל צוברי מפגין כישרונות שירה בסגנונות מגוונים וקיום הוא בשל לפרוץ את כל הגבולות בארץ ובעולם . במהלך הקריירה צוברי עבד עם שמות מוכרים בתעשייה ,שותפים לדרך אשר תרמו להתפתחות השירה והפייטנות שלו, חלקם שיתפו פעולה לצורך הפקת האלבום, בינהם הזמר חיים ישראל, הזמרים אבישי ואיציק אשל ועוד שיתופי פעולה עם דודו מתנה, כותב ומלחין אשר כתב לאייל גולן וגדולי הזמר המזרחי העכשווי, דודו מתנה, כותב ומלחין ועוד רבים אחרים.
 
ישראל צוברי הופיע באירועים רבים, חתונות, אירועי בר מצווה, אירועים מטעם עיריית אילת, אירועי התרמה ואף הופיע לצידו של יחיאל נהרי, גדול הפייטנים, בכנס התעוררות באילת.
חזור לרשימה המלאה