יובל טייב "אין עוד מלבדו" האלבום

שם האומן: יובל טייב

שם השיר: "אין עוד מלבדו" האלבום

יובל טייב, מוזיקאי מוערך, מביא אנרגיה סוערת ואהבה אמיתית למקצב ולצלילים יוצאי דופן המבעבעים מעמקי נשמתו. כששומעים את יובל טייב קשה שלא להתרגש. מוזיקה שמשלבת את כל מה שבין מזרח-למערב. כלים וצלילים מוזיקליים לצד קול עצמתי ומרגש. יובל טייב, מתפאר בקריירה מרשימה לאורך 30 שנותיה, בה הצליח ליצור בצורה ייחודית לו, דרך וסגנון חדשים במוזיקה המזרחית – פיוטית. הוא מככב בתחום המוזיקה היהודית - פיוטית כבר מגיל 8 . את הקריירה שלו מלווה בקיאות אקדמאית במוזיקה הערבית/מצרית והוא מרצה את 'תורת השירה והפיוט' במסגרות אקדמאיות נחשבות.
 
לאורך השנים שחרר יובל טייב כ 13 אלבומי מופת המשלבים קלסיקות ערביות בהם גם שיתף פעולה עם מיטב השמות : שלמה גרוניך, שלומי שבת, תזמורת "קול ישראל" בערבית, ארלט ספדיה, ראול ג'ורנו ז"ל.. טייב מתפאר בקילומטראג' של הופעות בכל רחבי תבל והצליח במהלך השנים לייצר לעצמו שם נדרש ומוערך בכל העולם. בימים אלו, בהיותו סוגר את שנתו ה42 משחרר אלבום אותו הוא מגדיר כ"שינוי דרך". "אין עוד מלבדו" אלבום חדש בוא הוא אומנם נשאר נאמן למוזיקה הערבית הקלסית אשר הגדירה אותו כפנומנל בתחומו לאורך השנים. אך עם זאת, משלב מספר רב של שירים מקוריים שנכתבו במיוחד למידותיו ואף שיתוף פעולה עם הזמר עופר לוי.
 
באלבום 2 דיסקים.
אלבום 1- כ 13 רצועות בעברית המכילות 8 שירים מקוריים : "אין עוד מלבדו", "אלוקים", "אם אין אני לי", "רק תחייך", "שמע ישראל", "ארצי המובטחת", "נפש הומיה", "הרבי". לצד 5 קאברים :"הנשמה", "אשכול הכופר", "בן אדם", "נחמוני", "ילד גדול".
 
אלבום 2- 4 רצועות בערבית המתפרסות על פני 40 דקות שלמות.
 
מופע השקת האלבום ייערך במועדון הזאפה ירושלים ב- 13/1/2019
חזור לרשימה המלאה