חנוך בן משה "הגיע הזמן"

שם האומן: חנוך בן משה

שם השיר: "הגיע הזמן"

מילים ולחן: חנוך בן משה
עיבוד והפקה מוזיקלית: נאור סינוואני
 
אחרי ההצלחה הרבה של שיריו הראשונים – "זכרתי", "אבא דואג להכל", "חבל הצלה" ו"הכל בסדר" שסימנו אותו כאחת ההבטחות הבולטות בשמי המוזיקה המקומית-אמונית, היוצר והזמר חנוך בן משה, שחלק במה עם גדולי הזמרים בארץ, ממשיך לשעוט לעבר אלבום הבכורה עם " הגיע הזמן", בו לראשונה הוא מעז להסיר את כל המגננות, לפתוח את סגור ליבו ולהוציא מהלב היישר אל אוזנינו, המאזינים, את כל מה שהיה ספון בחובו.
 
זהו שיר השלמה עם העולם ובעיקר עם עצמו שמציג במלוא תפארתו את כישרונו הרב של חנוך הן כיוצר, הן כזמר והן כמי שהולך עד הסוף בדרכו ואמונתו ואותה כנות היא הכוח שבמוזיקה בעזרתו הוא מנסה להפוך את העולם לטוב יותר. השיר נכתב באישון לילה בשיאו של הסגר השני ובו בעצם חנוך הגיע לתובנות לגבי עצמו והבין שהוא מפסיק לפחד ולהסתיר אלא הולך בעקבות החלומות שלו עד הסוף.
 
תקופה זו פורייה מאד עבור חנוך בן ה-28 הוא מופיע בהתנדבות בפארקים פתוחים בפני אנשים עם מוגבלויות, מתכונן להופעת פריצה גדולה בהאנגר 11 בתל אביב ובעקבות התהודה לה זכו שיריו הקודמים, קיבל הצעות קוסמות לטפח קריירה בצרפת ובלונדון ובמקביל לכל זה משלים את העבודה על אלבומו הראשון והמסקרן. 
חזור לרשימה המלאה